Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Monika Bagárová o odloučení s Machem: Partner jí chybí, rozchod se však nekoná

Monika Bagárová
Monika Bagárová
Zdroj: Profimedia
Monika Bagárová

Zpěvačka a porotkyně pěvecké show SuperStar Monika Bagárová častokrát čelí otázkám fanoušků, kteří se zajímají o její vztah s MMA zápasníkem a otcem Ruminky Makhmudem Muradovem. Mach, jak mu zpěvačka přezdívá, totiž často není doma a Bagárová jej již takřka vůbec neukazuje na sociálních sítích. Není proto divu, že se začaly vynořovat spekulace o jejich možném rozchodu. Bagárová se však rozhodla promluvit a uvést věci na pravou míru.

Ani méně pozornému fanouškovi zpěvačky Moniky Bagárové neuniklo, že se na jejím Instagramu dávno neobjevuje tolik společných fotek s jejím partnerem Makhmudem Muradovem. Fanoušci tak zpěvačku zahrnují množstvím dotazů, ve kterých se ptají, zda-li nádhernému vztahu není konec. Mach sice nebývá často doma, rozchod se ovšem v žádném případě nekoná. MMA zápasník často kvůli pracovním povinnostem musí cestovat, a tak na něj Bagárová a jejich dcera Ruminka čekají doma. „Taťku máme v Uzbekistánu. Chápu, že tam má práci a věci k vyřešení a také nemoc v rodině. Čekáme na něj. Pro nás oba je ale nejdůležitější, aby byla spokojená a šťastná Ruminka,” nechala se zpěvačka slyšet v rozhovoru pro eXtra.cz.

Osobní kontakt nahrazují telefonem

Odloučení partneři si několikrát denně volají, aby alespoň z části vykompenzovali to, že spolu nemohou být. Před několika dny pak svitla naděje, že se všichni tři konečně setkají. Jenže z plánu velmi rychle sešlo. 

„Měly jsme tam letět, nakonec to ale nevyjde. Změnilo se datum, kdy ta akce proběhne, a tak jsem uznala za vhodné, že nemá cenu tam jezdit na pět dní, když pak má být Mach pracovně v Dubaji. Tak jsme si říkali, že se setkáme až v Emirátech,” svěřila se ještě Monika Bagárová, avšak hned vzápětí přiznala, že ani do Dubaje se za Machem kvůli jeho pracovní vytíženosti nakonec nevydají. 

Společně strávené chvíle jsou pro ně vzácnější

Je pravdou, že časté odloučení má na vztah Moniky Bagárové a Macha přece jen i jistý pozitivní dopad. Zatímco mnoho párů si časem začne lézt v jistých věcech na nervy, Bagárová a Mach k tomu nemají ani příležitost. „To jsme nikdy neměli. Právě proto, že jsme nikdy neměli ani prostor stihnout si lézt na nervy,” smála se porotkyně SuperStar a dodala, že si díky tomu i více váží společného času. 

„Dívám se na to tak, že Mach má práci, dělá věci, kterými chce rodinu zabezpečit. Chápu to. Ale samozřejmě jsou dny, kdy mě to štve. Mám pocit, že když někdy napíšu, že je to těžké, že fanoušci to berou tak, že ‚to za chvilku skončí, oni mají krizi’ a podobně. Ale tak to není. Jaký pár je neustále stoprocentně ok? Jaký se nikdy nepohádá? Takový není, jen o tom nikdo nemluví a nepíše se to na sociální sítě,” nechala se ještě Bagárová slyšet a své příznivce tak ubezpečila v tom, že její vztah nadále funguje. 

Monika Bagárová ukazuje partnera jen sporadicky

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU