Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Bagárová definitivně bez Macha? Smazala společnou fotku a plakala v SuperStar

Monika Bagárová
Monika Bagárová
Zdroj: Profimedia
Monika Bagárová

Již dlouhé měsíce je vztah Moniky Bagárové a Makhmuda Muradova předmětem mnoha spekulací. Úspěšný MMA zápasník tráví spoustu času mimo domov a zpěvačka je tak na výchovu dcery Ruminky prakticky sama. Její fanoušci se na krizi ve vztahu ptali již několikrát, Bagárová však domněnky vždycky rázně vyvracela. Otázkou však zůstává, proč z jejího instagramového profilu zmizelo několik společných fotek s Makhmudem. 

Vztah Moniky Bagárové a MMA zápasníka Makhmuda Muradova, kterému zpěvačka neřekne jinak než Mach, je pro mnohé i po mnoha vyjádřeních stále tak nějak záhadou. I méně všímaví fanoušci si během posledních měsíců všimli, že spolu dvojice netráví prakticky žádný čas a podstatně ubylo i jejich společných fotografií na sociálních sítích. Proto se již dlouhou dobu mnozí ptají, zda jsou Bagárová a Muradov vůbec ještě spolu. Zpěvačka se však neúnavně snaží všechny spekulace vyvracet.

Její partner zkrátka musí kvůli pracovním povinnostem trávit spoustu času v rodném Uzbekistánu, což je důvodem, proč takřka nikdy není doma. Sama zpěvačka však uznala, že se spekulacím o rozchodu úplně nediví. „Všechno je v pořádku, ale chápu, že lidi to zajímá a že to tak může vypadat. I sociální sítě se staly takové, že naši rodinnou fotku tam moc neuvidíte,” řekla v listopadu letošního roku Bagárová webu CNN Prima News

Některé fotografie zmizely

Leč se zpěvačka zuby nehty snaží nejrůznější domněnky o rozchodu vyvrátit, ne každý jí její slova věří. A právě těm sama Bagárová nahrála ve chvíli, kdy ze svého Instagramu z neznámého důvodu smazala minimálně jednu fotografie z letošního roku, na které byla společně se svým partnerem. Dalších snímků, které by zachycovaly Bagárovou a Macha bok po boku je pak na sociální síti zpěvačky jako šafránu. Muradov na svém Instagramu čas od času sdílí snímek své dcery Ruminky, Bagárovou se ale naposledy pochlubil v roce 2019. 

Potoky slz

A další indicií k tomu, že je vztahu konec, mohl být i emoční výlev Bagárové v nejnovější řadě SuperStar. Když totiž vítěz letošního ročníku pěvecké soutěže, Adam Pavlovčin, zpíval nádhernou píseň Láska od hudebníka Marcela Palondera, mohla Bagárová jen stěží skrýt pláč. Během vystoupení se dokonce musela několikrát otočit od kamery, aby si mohla utřít slzy, které jí stékaly po tváři. Buď tedy bylo pro zpěvačku vystoupení natolik působivé, že se zkrátka neubránila dojetí, nebo v ní probudilo vzpomínky na ztracenou lásku. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky