Monika Bagárová na konci loňského roku všem vyrazila dech, když na sociální sítí v období Vánoc zničehonic zveřejnila smutnou zprávu, ve které oznámila, že s MMA zápasníkem Makhmudem Muradovem nadále netvoří pár. Bez sebe ale dvojice moc dlouho nevydržela. Po pár týdnech příspěvek se srdceryvným textem zmizel a začalo se šuškat, že se k sobě bývalí partneři vrátili. To následně dvojice sama potvrdila. Dlouho jim ale jejich štěstí nevydrželo.

Věříme, doufáme, děláme chyby

I když mnozí slavnému páru fandili a drželi mu palce, láska Bagárové a Muradova šťastný konec neměla. Na začátku léta totiž zpěvačka na sociální přiznala, že byť se s Machem, jak mu přezdívá, sebevíc snažili, nakonec zjistili, že k sobě zkrátka nepatří.

„Chtěla bych vám oznámit, že spolu s Machem nežijeme. Dali jsme tomu šanci jako rodiče, bohužel nám společný život už nedělá radost. Jsme lidi, máme city, věříme, doufáme, děláme chyby,” vzkázala Monika Bagárová fanouškům na sociální síti a dodala, že je pro ni a jejího bývalého partnera největší prioritou jejich dcery Ruminka, pro kterou chtějí udělat maximum.

Definitivní konec

Jenže vzhledem k tomu, že se dvojice již jednou rozešla a opět se k sobě vrátila, se nabízela otázka, zda se podobná situace nezopakuje i nyní. To ale sama zpěvačka rázně vyvrátila a řekla, že tentokrát je její rozhodnutí konečné. „Definitivně jsem se s Machem rozešla. Žijeme každý svůj život a naším společným cílem je, aby naše dcera byla šťastná. Oba jsme si za ni vzájemně vděční a umíme se jako rodiče domluvit a vzájemně se respektovat a to považuji za nejdůležitější,” vysvětlila zpěvačka ve stories s tím, že s Machem skvěle vychází.

Související články