Monika Bagárová má před sebou životní výzvu v podobě koncertu v O2 areně a mezitím se připravuje na menších vystoupeních po republice.

Zpěvačka před pár dny odjela do Brna společně se svou sestrou a děvčata si střihla na pódiu i duet.

V půlce představení pak Moniku přijel překvapit její přítel Leo. „Musí ho jít přivítat, tak počkáme, až si dají hudlana,“ zavtipkovala Natálie Bagárová, zatímco Monika se rozběhla přivítat svou lásku.

Leo zvládá roli táty neskutečně

Pro Moniku Bagárovou byl rozchod s otcem její dcery Rumie, Makhmudem Muradovem, velice bolestivý. O to více si nyní cení vztahu s Leonardem, který se o holčičku stará jako o vlastní.

„Najednou přišel do mýho života člověk, který se jmenuje Leo. A Leo tu roli táty zvládá neskutečně. Miluje mě, miluje moji dceru a vychovává ji se mnou. Najednou jsme se obě nadechly a žijeme! A já ti za to děkuji. Splnil mi ten můj sen o harmonické rodině,“ nešetřila Bagárová chválou.

Zpěvačka v budoucnu plánuje se sympatickým miliardářem svatbu a nebrání se ani dalším dětem. „Já bych se v budoucnu velmi ráda vdala, ale uvidíme, co čas přinese. Chtěla bych mít ještě dvě děti, u jednoho rozhodně nezůstanu. Chtěla bych mít velkou rodinu,“ prozradila v rozhovoru pro pořad TALK!.

Související články