Zpěvačka se nyní doma stará o dceru Rumii, kterou má s MMA zápasníkem Makhmudem Muradovem. Ten s nimi příliš času doma netráví, ale vzhledem k opětovným omezením asi začne. Monika k nim však má jisté výhrady a bojí se o své kolegy z branže.

„Já už ani nevím, co si o celé té situaci COVID mám myslet. Co se mé pěvecké kariéry týče, tak se mě to momentálně nedotýká. Neměla jsem v plánu ještě koncertovat a utíkat od Ruminky,“ svěřila se na Instagramu čerstvá maminka.

Monika má obavy z koronaviru

„I tak mám soucit a pochopení pro muzikanty a umělce, pro které je to obrovská čára přes rozpočet a někteří si musí hledat jiné zaměstnání, aby uživili sebe a své rodiny,“ podotýká Bagárová, které je všech v nesnadné situaci líto.

„Říká se, že všechno špatné je k něčemu dobré. Tak tohle je snad jen k tomu, abychom si více pomáhali a vážili si maličkostí a běžných věcí, které nejsou až takovou samozřejmostí,“ konstatuje zpěvačka, jenž veškerý čas tráví s rodinou.

Bojí se o své kolegy

„Doufám, že jednou s námi bude Ruminka cestovat, poznávat svět a krásná místa beze strachu. Doufám, že tuhle dobu zvládneme a bude zase dobře,“ přeje si Bagárová, které pandemie čáru přes rozpočet neudělala, ale je jedna z mála.

Sama přiznává, že občas je péče o malé dítě náročná a jistě by ji sem tam, byť na chvíli, vyměnila za koncert.
„Období docela srandy, ehm, moje malinký klíšťátko, kterému pravděpodobně rostou zoubky,“ svěřila se zpěvačka u fotky s dcerou.

Dceru má se zápasníkem Makhmudem Muradovem

„Posledních pár dní na rukách, jinak fňuká a fňuká. Trochu mi chybí to krásné počasí, kdy jsme chodily pravidelně na dvouhodinové procházky, které Ruminka prospala na čerstvém vzduchu. Tak ať už neprší a můžeme zase ven,“ přeje si o chladných dnech Monika.

Otcem Rumii je Makhmud Maradov, se kterým se zpěvačka seznámila pomocí Instagramu. Napsala mu na něj jako první, on se ozval a byla z toho láska.

Ruminka je pro ni vším

Od té doby, co s ním má dceru, nemyslí téměř na nic jiného. „Život je krásný, děti jsou boží dar, láska a největší radost. Přála bych si, Ruminko moje, abys ses takhle usmívala celej život, rozdávala kolem sebe dobro a lásku, abys byla dobrým člověkem, vždy se rozhodovala podle svého srdce a to nejdůležitější, abys byla zdravá,“ popřála své dceři prostřednictvím sociální sítě Bagárová.