Pokud je v českém šoubyznysu momentálně někdo, kdo skutečně září štěstím a spokojeností, pak je to zpěvačka Monika Bagárová. Ta po rozchodu s MMA zápasníkem Makhmudem Muradovem, se kterým má dceru Ruminku, našla muže, s nímž je po všech stránkách naprosto spokojená. A vztah s podnikatelem Leonardem Lekajem začíná nabírat na obrátkách. Dvojice se už totiž začala bavit o dětech.

Vždy chtěla velkou rodinu

Pro krásnou zpěvačku byla vždy mnohem větší prioritou rodina než kariéra. I proto se ostatně chtěla stát maminkou velmi mladá. A stejně tak se chtěla vdát. Zatím se jí ale splnilo jen její první přání. I když je pravdou, že touží i po dalších dětech. „Já bych se v budoucnu velmi ráda vdala, ale uvidíme, co čas přinese. Chtěla bych mít ještě dvě děti, u jednoho rozhodně nezůstanu. Chtěla bych mít velkou rodinu,” nechala se Bagárová před časem slyšet v pořadu TALK!.

Ideální partner

Možná že se ale všech svých velkých snů dočká právě se svým současným partnerem Leem. Toho si totiž zpěvačka nemůže vynachválit a září vedle něj štěstí. A co je důležité, zamilovala si ho i její dcera Ruminka. „Ruminka miluje Lea od prvního setkání a já se jí nedivím,” prozradila Monika na svém Instagramu.

Pár už dokonce stačil vyrazit na první společnou dovolenou ve třech. A právě na dovolené se fanoušci zpěvačky ptali, zda Ruminka spí s ní i jejím partnerem v jedné posteli. „Kdy chcete naučit Ruminku spát ve své posteli? Nevadí partnerovi, že spinká s vámi?” ptala se jedna z obdivovatelek zpěvačky. „Nikdy. Všechny děti budou spát s námi. Už jsme se na tom domluvili. Necháme si vyrobit postel na míru přes celý pokoj,” reagovala se smíchem Monika Bagárová. I když šlo pochopitelně o legraci, ze slov zpěvačky je patrné, že otázku dětí s partnerem už řešili.

Související články