Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Monika Bagárová si péči o dceru Rumiu užívá: Přesto ji často přepadává pláč

Monika Bagárová
Monika Bagárová
Zdroj: Instagram Moniky Bagárové
Monika Bagárová

Monika Bagárová se už pár týdnů raduje ze své prvorozené dcery Rumii a ačkoliv je péče o miminko náročná jako pro všechny maminky, zpěvačka si tuto roli náramně užívá.

Monika Bagárová se na mateřství velmi těšila a proto i přes relativně krátkou známost s Makhmudem Muradovem rozhodla pořídit si miminko.

Dceru Rumiu porodila zpěvačka pouze pár dní před finálovým večerem Superstar a tak se nakonec zúčastnila pouze přes on-line vysílání ze svého obýváku.

Bagárová po porodu přiznala, že nejsou všechny dny zalité sluncem a často pláče! I přes vypjaté emoce ale porotkyně Superstar září štěstím a svou dceru dokonce začala navykat na muziku.

Bagárová začala dceři zpívat ukolébavky

Monika Bagárová všem vyrazila dech, pouhé dva týdny po porodu se ukázala v šatičkách a nikdo by neřekl, že drobná hvězda je čerstvá maminka!

Kromě dokonalé postavy se ale chlubí zpěvačka i svou krásnou dcerkou, která je pro ni aktuálně doslova vším! "Teď už to bude skoro měsíc co jsi mezi námi a já prožívám nejkrásnější životní období. Je to Láska nebeská," napsala Monika nedávno na svůj Instagram dojemná slova.

Ve svých stories pak odhalila divákům, jak se chopila svých mateřských povinností.

Malá Rumia je už od narození rozmazlovaná princezna

Bagárová nepatří zrovna k celebritám, které by si své soukromí příliš střeží, naopak ráda sdílí s fanoušky různé okamžiky ze své života.

A právě s jedním takovým se nedávno pochlubila, malé Rumince poprvé zpívala ukolébavky! "Konečně je to tady, haha," okomentovala video, kde své novorozené dcerce zpívá.

Malá Rumia pochází ze strany své maminky z hudební rodiny a nadání se dědí z generace na generaci. Muradov se možná bude muset za čas smířit s tím, že bude mít doma dvě zpěvačky. Na to si ale ještě pár let bude muset počkat...

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky