Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Bagárová investovala do zdraví svého dítěte, sklidila ošklivou kritiku fanoušků

Monika Bagarová
Monika Bagarová
Zdroj: profimedia
Monika Bagarová

Monika Bagárová si svou dcerku Rumiu hýčká, a jelikož zpěvačka nechce nic v péči o holčičku podcenit, rozhodla se pro netradiční investici.

Monika Bagárová je už několik měsíců maminka na plný úvazek a společně se svým partnerem zápasníkem MMA Makhmudem Muradovem, si rodičovskou roli velice užívá.

Zpěvačka se pravidelně na Instagramu se svými fanoušky dělí o nové mateřské poznatky, a na rozdíl od jiných celebrit, roztomilou dcerušku vystavuje na obdiv fanouškům.

Porotkyně Superstar se také nebojí promlouvat i o vážnějších tématech, tentokrát se rozhodla zasvětit budoucí maminky do zcela nové metody odběru tkáně, která může miminkům za pár let zachránit život!

O tématech spojených s těhotenstvím a mateřstvím hovoří otevřeně

"Moc vás všechny zdravím, dnes bych se s vámi chtěla podělit o jednu zásadní věc. Když jsem čekala Ruminku, přišla mi do cesty možnost odběru pupečníkové krve a tkáně při porodu. Přiznám se, do té doby jsem o tom neměla ponětí, ale zodpovědnost, která se ve mě probouzela, mě donutila zvážit tuhle možnost. Řekla jsem si, že chci mít pro Ruminku pojistku do života a že je tu možnost, která se už nebude opakovat. Vidím, jak moc dětí bojuje s těžkými nemocemi a vidím i jejich nešťastné rodiče, kteří hledají všechny dostupné možnosti jak svým dětem pomoct," promluvila Bagárová ke svým sledujícím.

Zpěvačka možnosti odběru tkáně pro malou Rumiu okamžitě využila, není to však laciná investice. Bagárová chtěla ženy ke stejnému kroku popostrčit a nabídla jim proto na tuto službu slevu 5000 korun.

Rozbouřené diskutující matky se ale v komentářích do ní okamžitě pustily a nenechaly na hvězdě Superstar nit suchou.

Ze své dcery je nadšená a udělala by pro ni vše

"Spolupráce tohohle druhu už mi přijdou tedy přehnané. Kšeftovat s ještě nenarozeným dítětem. Hm hezký," navezla se do Moniky Bagárové jedna ze sledujících a k ní se ihned přidaly desítky dalších s podobným názorem! "Chci se zeptat, je něco, na co by jste reklamu nedělala? Jakože pračky a kartáčky, to už je denní chléb, ale ty vole, slevový kódík na odběr pupečníkové krve a tkáně? To nemáte na plínky nebo co?" nebral si se zpěvačkou servítky další uživatel Instagramu.

Naštěstí se našlo i spoutu fanoušků a fanynek Bagárové, kteří se jí zastali, a její osvětu naopak považují za přínos.

"Fandím takovým spolupracím které mají smysl. A jestli to opravdu funguje, tak by to měla vědět každá nastávající maminka." píše paní Lenka a není sama, kdo o službě nevěděl. "Mě to nabídnuto nebylo a ani jsem o tom neslyšela. Jen škoda že je to dost drahé a mnoho lidí si to nemůže dovolit, i když by hrozně chtěl. Každá matka chce pro své dítě to nejlepší," tvrdí Michaela Jechová. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky