Monika Bagárová s Makhmudem Muradovem tvořila pár od roku 2018. Zpěvačka tehdy napsala zápasníkovi MMA na Instagram a jejich vztah se začal rychle rozvíjet. Před rokem přivedla Bagárová na svět dceru Rumii a zprvu to vypadalo, že vztah s Muradovem je zalitý sluncem.

Šťastná porotkyně Superstar se pravidelně chlubila na Instagramu zamilovanými snímky a nikdo by nehádal, že ve skutečnosti vztah prochází krizí. Pár měsíců po narození dcery ale Muradov od rodiny stále častěji odjížděl do Uzbekistánu, kde začal podnikat.

Dříve zamilované hrdličky navíc přestaly sdílet společné snímky a to vedlo ke spekulacím o rozchodu. Bagárová se snažila rodinné problémy dlouho zastírat, den po Vánocích ale přiznala, že je vztahu s Muradovem definitivní konec.

Už nejsme rodina

Monika Bagárová letošní Vánoce trávila pouze s dcerou a rodinou, opět bez Makhmuda Muradova, což budilo dotazy. Proč zápasník nedorazil za malou Rumiou na tak důležitý svátek, se rozhodla o den později zpěvačka vysvětlit na sociální síti.


"Někdy vám v životě nevyjdou věci tak, jak byste si přáli i přesto, že jste bojovali do poslední chvíle. Myslím, že je fér vám říct, že už nejsme rodina. Hlavně proto, že jste byli u našeho začátku, taky u narození naší Ruminky a vím, že spousta z vás nám drželo palce. S Machem jsme se rozešli z mnoha důvodů. Oba se ale budeme snažit, aby Rumince v životě nechyběl úsměv a radost ze života. Chtěla bych moc poprosit média o respektování našeho soukromí. Je to věc, která bolí a není jednoduché o ní mluvit. Nikdy pro mě nebylo nic víc než láska a rodina," svěřila se hvězda na Instagramu.

Jelikož je pro Bagárovou rozchod velice bolestivou záležitostí, rozhodla se dát si na čas pauzu od sociálních sítí.

Vypařím se z internetového světa

"Přiznávám otevřeně, že potřebuji čas na to, se dát dohromady a proto jsem se rozhodla, že se teď na chvíli vypařím z internetového světa a budu se plně věnovat sobě a své Rumince, která je smysl mého života. Věřím, že na nás budete myslet a že mi to odpustíte. Vidíme se brzy," napsala zdrcená Bagárová.

S Makhmudem Muradovem chodila hvězda Superstar přesně tři roky. Vztah oznámili 27.12. 2018, rozchod 26.12. 2021.

Vztah Bagárové a Muradova je u konce

Související články