S pohlednou Vivien, která je doslova její mladší kopií, vychází Monika Babišová skvěle. Spíše než jako matka s dcerou vypadají na první pohled jako sestry a obě se shodují, že jsou velké kamarádky. “Čím je Vivien starší, tím je ten vztah mezi námi lepší,” prozradila pro server Extra.cz bývalá paní premiérová a prozradila, že nedávno spolu s dcerou dokonce vyrazila na dovolenou.

Tentokrát svou dámskou jízdu strávily na Sardínii a pro Moniku Babišovou podle jejích slov skutečně hodně znamenala. “My jsme si dovolenou krásně užily, já jsem si to krásně užila a hlavně jsme se hodně sblížily, jsme velké kamarádky,” sdělila pyšná maminka.

Přirozeně se nabízí otázka, proč krásná mladá žena tráví čas s maminkou a ne například s partnerem. Nápadníků musí mít totiž jistě spoustu. I na to má ale její matka ihned odpověď. “Nechci mluvit za ni, ale Vivien měla přítele, a teď se chce soustředit na školu a na práci, ale samozřejmě tam nějací kamarádi jsou,” naznačila, že vážný vztah Vivien aktuálně nemá. Pánové by tak měli zpozornět, protože tím pádem mají šanci, že právě oni talentované plavovlásce učarují.

Ze Skotska jezdí pravidelně domů

Oproti tomu její bratr Frederik již nějakou dobu není k mání, a tak si naopak dívky musí nechat zajít chuť. Se svou přítelkyní je již dva roky a oblíbila si ji celá rodina. “Oba nám dělají velkou radost,” přisvědčila Monika Babišová.

Nejmladší syn Andreje Babiše je nyní na studiích v zahraničí. Rodiče jej ale ve Skotsku, které si pro své vzdělávání vybral, pravidelně navštěvují a stejně tak jezdí do Česka za rodinou také on. Velké odloučení tak Babišovi naštěstí nepociťují. “Jsme na něj velice pyšní,” dodala Monika Babišová s úsměvem.

Související články