Ve středu 14. září pokračoval soud kvůli kauze Čapí hnízdo. Na lavici svědků se tentokrát posadila Monika Babišová, která využila svého práva nevypovídat.

Manželka expremiéra sice na první pohled působila jako šedá myška, ve skutečnosti na svém modelu ale rozhodně nešetřila.

Babišová si oblékla padnoucí kostýmek z loňské kolekce značky Hugo Boss. Saka od této firmy se pohybují kolem deseti tisíc korun a kalhoty kolem pěti tisíc. Mnohem větší částku ovšem utratila za kabelku.

Kabelka za milion

Monika Babišová si k padnoucímu černému obleku vzala černou tašku se zlatými detaily od jedné z nejluxusnějších značek na světě. Kabelka Kelly od Hermés byla před lety navržena speciálně pro monackou princeznu Grace Kelly a její pořizovací cena je vskutku astronomická.

Babišová se sice snažila zakrýt odstraněním komponentů o jakou značku se přesně jedná, všímaví novináři ale její původ ihned odhalili.

Černá kabelka z telecí kůže stojí až milion korun, nošený kus se dá pořídit zhruba za polovinu, dá se ale předpokládat, že Babišová nejspíš nenavštěvuje secondhandy a zboží si pořídila nové. Jak to manželce expremiéra u soudu slušelo, se můžete podívat v naší galerii.

Monika Babišová na oblečení rozhodně nešetří