Devětačtyřicetiletá Monika je zakladatelkou nadace Agrofert, v níž od roku 2011 také působí. Nadace se věnuje matkám samoživitelkám, dětem a seniorům. Mimo to se zajímá i o interiérový design.

Krize v manželství?

Monika Babišová byla svému manželovi vždy velkou oporou. Hrdě ho doprovázela na všech společenských akcích a cestách do zahraničí. Stála po jeho boku i během jeho prezidentské kandidatury. V posledních měsících se ovšem z očí veřejnosti stáhla.

Začalo se spekulovat o tom, zda si jejich manželství neprochází krizí. Manželé trávili odděleně dokonce i Velikonoce.

Monika Babišová byla v hlavním městě Itálie, kde si užívala památky společně s dcerou Vivien. Andrej Babiš byl zase na Maledivách údajně se svými přáteli.

Babiš vzpomíná na začátky

Bývalý premiér na svém Instagramu nedávno vzpomínal na to, jak probíhal výběr jmen pro jejich děti. Na tento dotaz se ho zeptal jeden z jeho příznivců. "My jsme se vlastně ani nedomlouvali, protože Monika to rozhodla. Pak mi to oznámila, respektive se mě zeptala. Mně se to líbilo, takže to bylo velice rychlé," prozradil.

Monika a Andrej mají dceru Vivien a syna Frederika. Půvabná dcera žije v Česku. Blondýnka už dokonce při studiích pracuje. Frederik žije v zahraničí, kde se naplno věnuje studování. "Doufám, že jednou bude pracovat v Agrofertu. Baví ho investování, burza. Sleduje to a investuje malinké částky," pochlubil se pyšný otec.

Láska z práce

Monika a Andrej se seznámili v roce 1992. Jiskra přeskočila díky práci. Monika se živila jako sekretářka v jedné obchodní firmě. Babiš tam chodil na schůzky a láska byla na světě.

Andrej Babiš není ovšem jejím prvním manželem. V devatenácti letech se provdala ze svoji dětskou lásku. S politikem si řekla ano až v roce 2017.

Není se čemu divit, že jí tehdy úspěšný podnikatel podlehl. Monika byla vždy půvabná. Dokonce chodila módní přehlídky s tehdejšími královnami krásy jako byla Alena Šeredová nebo Petra Minářová.

Jednou takovou prestižní módní přehlídkou byla show Věry Kocové v roce 1998. Štíhlá blondýnka s vyčesaným drdolem dokonale zapadla mezi přítomné držitelky titulu Miss.

Milovnice luxusu

Manželka bývalého premiéra si lásku k módním přehlídkám nese po celý svůj život. Nyní si ovšem luxusní kousky ráda oblíká. Její šperky a kabelky se mnohdy vyšplhají až do řádů statisíců korun.

V luxusních obchodech je jako doma. Chlubí se například exkluzivními kousky značky Gismondi nebo Bottega Veneta. Luxusní kousky miluje i její dcera Vivien. Obě blondýnky nosí na svém zápěstí náramky značky Cartier. Jeden takový náramek stojí kolem sto tisíc korun.

Zdroje: Blesk, Deník

Související články