Babišová se na svých sociálních sítích pochlubila hned několika fotografiemi z prestižního rezortu. Letošní rok si děvetačtyřicetiletá Monika užívá klidnější období. Minulý rok se horlivě věnovala podpoře svého muže v prezidentské kampani.

Léto v zahraničí

Rodina politika a podnikatele Andreje Babiše trávila léto především v zahraničí. Do soukromí nechali nahlédnout prostřednictvím Instagramu. Monika s dětmi navštívila francouzské Cannes a italskou Sardinii. "Nádherný večer na nádherném místě," napsala si ke snímkům, kde zářila v dlouhých, žlutých šatech.

Jak je vidět, Babišová i její dcera si na módu velmi potrpí. Na dovolené střídaly jedny šaty za druhými, celkový look vždy nezapomněly doplnit vhodnou kabelkou a botami. "Krásné, jste kočky," zaznělo v jednom z pochvalných komentářů. „Na Olympu už je pouze 11 Bohů. Jedna Bohyně sestoupila na zem,“ přidala se další z fanynek.

Luxusní garderóba

Nelze si nevšimnout, že oblečení a doplňky, které vynesly Monika s Vivien, si běžný smrtelník jen tak nekoupí. Například manželka bývalého premiéra vynesla flitrovanou kabelku Baguette od Fendi. Cena tohoto kousku se pohybuje kolem osmdesáti tisíc korun. Půvabná dcera nezůstala oproti mamince pozadu. Vivien ukázala kabelku Triangle od značky Prada. Cena tohoto módního doplňku se pohybuje kolem šedesáti tisíc korun.

Monika Babišová je svým vkusem známá i ve světě. Například během návštěvy v USA zářila po boku Melanie Trumpové. Dle módních expertů oblékla dražší kousky než samotná bývalá první dáma USA. I když už není Babišová v hledáčku fotografů, tak jak za doby premiérování svého manžela, stále se snaží být reprezentativní. Nedávno společně s Andrejem Babišem navštívila tureckou i marockou ambasádu. I na těchto místech se blýskla výběrem vhodného outfitu.

Související články