Monika Absolonová se na letošní svátky příliš netěší a má k tomu pádné důvody. Oba synové totiž budou na Štědrý den se svým otcem, bývalým hokejistou Tomášem Hornou.

„Letos je to tak, že má kluky na Vánoce táta. Pro mě to není příjemná situace, protože já Vánoce miluju,“ svěřila se dvojnásobná maminka v rozhovoru pro pořad Showtime.

„Musím říct, že je mi líto, že doma nebudou, i proto, že Tomášovi se u nás na Vánoce líbilo, a dokonce poslední dva roky u nás byla i jeho dcera. Tak mě mrzí, že neumožní svým dětem být tam, kde je to asi fajn. Chtěla jsem se domluvit, nejde to,“ dodala zdrcená zpěvačka s tím, že Ježíšek k nim letos dorazí už 23. prosince.

První měsíc jsem myslela, že umřu

Monika Absolonová a Tomáš Horna patřili k nejstálejším párům českého showbyznysu, proto byl pro veřejnost jejich náhlý rozchod velice překvapivý. Zpěvačka posléze přiznala, že sedm let žila ve lži a vůbec netušila, co její životní druh dělá za jejími zády.

„Já jsem opravdu sedm let žila v něčem, o čem jsem vůbec neměla tušení. Po těch sedmi letech už vím, že mě měly varovat některé indicie... Myslím, že nejsem hloupá, ale že jsem v něčem naivní. Já věřím tomu, že lidi se mnou jednají tak, jak jednám já s nimi. Ale tak to prostě není a pak se divím,“ svěřila se tehdy maminka Tadeáše a Matouše Blesku. Bývalý sportovec tajil milionové dluhy a rozchod neproběhl zrovna v přátelském duchu, což dokazují i aktuální spory ohledně vánočních svátků.

„Na začátku rozchodu to byla až fyzická bolest. První měsíc jsem myslela, že umřu, ale i další asi tři až čtyři měsíce byla ta bolest opravdu intenzivní,“ přiznala hvězda, že rozpad vztahu byl pro ni opravdu těžkou zkouškou. „Byla jsem i na konzultacích za psychiatričkou, psychologem, na rodinné konstelaci, přečetla jsem spoustu knih,“ prozradila Monika, co jí nakonec pomohlo vše překonat.

Související články