Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Monika Absolonová: Útěk na tajné místo, zpěvačka ho nechce fanouškům prozradit

Monika Absolonová
Monika Absolonová
Zdroj: Profimedia
Monika Absolonová

Monika Absolonová nedávno prožila velice bolestivý rozchod s otcem svých dvou dětí Tomášem Hornou. Zpěvačka se snaží samotu vyplnit péčí o děti a hlavně prací, ve volných chvílích ale utíká do přírody na místo, které záměrně tají.

Monika Absolonová nemá zrovna nejlepší životní období. Zpěvačka v květnu oznámila definitivní rozchod s Tomášem Hornou, se kterým má dva syny.

Rozchod páru byl pro veřejnost šokující, jelikož na sociálních sítích oba pravidelně sdíleli zamilované snímky a vzájemně si vyznávali lásku, proto nikdo nečekal, že se zrovna jejich vztah rozpadne.

Absolonová nechtěla pravé důvody rozchodu ventilovat, Horna ale později přiznal, že částečně za to mohly jeho milionové dluhy, které si v minulosti nadělal. Dvojnásobná maminka se po hokejistově odchodu naplno vrhla do pracovních povinností, které se jí po roce pandemie pořádně navršily. Jenže pak přišla další rána.

Po rozchodu zlomená noha, na Absolonovou se poslední dobou lepí smůla

Pár týdnů po krachu vztahu Monika Absolonová nešikovně upadla a zlomila si nohu, což jí velice zkomplikovalo letní sezonu, na kterou se tolik těšila.

Hvězda se ale z úrazu nehroutí a obráží koncerty i se sádrou. Absolonová v poslední době prošla výraznou vizuální proměnou, ještě před rozchodem s Hornou změnila účes, nechala se ostříhat úplně nakrátko, a posléze zhubla víc než deset kilo.

Zbrusu „nová“ zpěvačka sice vypadá skvěle, na lov mužů se ale zatím necítí a veškerý volný čas věnuje svým dvěma synům. Před pozorností fanoušků i médií utíká Monika na vesnici, lokaci ale hodlá ponechat v tajnosti, ačkoliv se jí fanoušci na ni často dotazují.

„Chajdaloupka“ zůstane v tajnosti, zpěvačka chrání své soukromí

„Krásné pondělí. Víkend jsme si užili. A já moc děkuji mojí mamce, která nikdy nechtěla být chalupářkou, že s námi byla a se vším mi pomohla, a klasicky děkuji Rudovi s Otou, to už dávno nejsou kamarádi, ale nejbližší rodina, která pomáhá pořád. A taky všem sousedům, které jsem potkala na dětském dni tam u nás. Často se mě ptáte, kde chajdaloupku máme. Nikdy jsem vám neodpověděla, protože bych chtěla nejen nám, ale i sousedům zachovat soukromí,“ vysvětlila Monika Absolonová na svém Instagramu, proč tají místo, kam jezdí na chalupu.

Je evidentní, že právě chaloupka na venkově je pro zpěvačku v těchto těžkých dnech azylem, kde se i s dětmi cítí nejlépe.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky