Pro veliký úspěch se na obrazovky vrátila show Tvoje tvář má známý hlas a výzvu zúčastnit se deváté série přijalo hned několik stálic českého showbyznysu, v čele se zpěvačkou Monikou Absolonovou.

Hvězda má za sebou náročný rok, loni v květnu se jí totiž rozpadl vztah s Tomášem Hornou, který je otcem jejich dvou synů a Monika zůstala ze dne na den na vše sama.

Po rozchodu se ale Absolonová dala rychle dokupy, zhubla dvacet kilo a následně dostala nabídku do pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Produkci se sázka na profesionální hvězdu opravdu vyplatila a Monika s každým kolem překvapuje diváky i porotce.

Absolonová dojala posluchače

První kolo odstartovala Monika Absolonová ve velikém stylu. Dostala totiž velice náročný pěvecký oříšek, celosvětovou star Adele.

Díky letité praxi se Absolonová nezalekla ani takto složitého úkolu a nejednomu divákovi při jejím výkonu ukápla slza.

O týden později probudila Monika opět veliké emoce, jelikož ztvárnila Mekyho Žbirku, který nás před nedávnem navždy opustil. Maskéři navíc předvedli dokonalou práci a Absolonová byla svému zesnulému kolegovi opravdu podobná. Ani jeden z večerů se ale zpěvačka nestala vítězkou.

Helena Vondráčková a Michal David

Třetí vystoupení bylo pro Moniku Absolonovou pořádná výzva, připadla na ni totiž ikona české pop music Helena Vondráčková. I tohoto nelehkého čísla se zpěvačka ujala s grácií a sklidila zasloužené ovace.

Ve čtvrtém díle Tváře Monika Absolonová dostala další těžký úkol, zahrát svého kamaráda z branže, a to Michala Davida.

"Já budu za Michala Davida, máme hezky vztah, tak doufám, že nám po tom dnešním mém vystoupení zůstane," přiznala hvězda na Instagramu lehké obavy. Nakonec ale zvládla jako vždy vystoupení na jedničku. Necháme se tedy překvapit, čím nás Monika oslní v dalších epizodách soutěže.

Monika Absolonová jako Meky Žbirka