Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Proč Absolonová opustila Hornu? Ublížil jí stejnou věcí jako bývalé manželce

Monika Absolonová a Tomáš Horna
Monika Absolonová a Tomáš Horna
Zdroj: profimedia.cz
Monika Absolonová a Tomáš Horna

Rozchod Moniky Absolonové a Tomáše Horny všechny zaskočil, ještě před několika týdny partneři tokali jako hrdličky, vše ale ze dne na den skončilo. Na Prvního máje oznámila dvojnásobná maminka konec vztahu, a zdá se, že sklízí ovoce, které sama před lety zasela.

Ještě v březnu sdílela Monika Absolonová zamilované snímky s Tomášem Hornou a v rozhovorech o sobě partneři mluvili pouze v superlativech. 

„Děkuji ti, že jsem se díky tobě mohl stát lepším člověkem,“ vysekl Horna zpěvačce kompliment pro iDnes.cz a ona na to reagovala slovy „Miluji tě“. Dnes je ale vše jinak.

Na svátek zamilovaných oznámila Absolonová nečekaný rozchod. „Chtěla bych vám říct, že jsme se s Tomášem rozešli. Je to smutné, bolavé a osobní, ale bohužel i to je život,“ napsala na svůj Instagram. Dvojnásobná maminka později přiznala, že jí partner za zády dělal věci, které vůbec netušila. Z minulosti je ale mohla předvídat!

Horna je chronický záletník, bývalou manželku podváděl opakovaně

„S každou informací o tom, co mi dělal Tomáš za zády, a dozvídám se každý den nové a nové věci, přichází úleva, že už spolu nejsme. Smutek se přetavuje v úžas z toho, že jsem netušila, co se odehrává. Lidé mi začali říkat: Věděla jsi tohle, tohle, tohle? A já koukám jako blázen. Přichází ujištění, že jsem udělala správně. Už mě nic nepřekvapí a nic mi neublíží. To jsem přesvědčená,“ svěřila se Monika Absolonová svým fanouškům.

I když zpěvačka nechtěla důvody rozchodu s Hornou blíže specifikovat, z jejího tvrzení je lehce čitelné, že si sportovec za jejími zády nejspíš užíval jinde.

S nevěrou má bývalý hokejista bohaté zkušenosti, svou bývalou manželku opakovaně podváděl, a to i s Monikou Absolonovou.

Vztah Absolonové a Horny začal lží

Není žádným tajemstvím, že když začal Tomáš Horna randit s Monikou Absolonovou, byl ještě právoplatně ženatý a měl malou dceru.

Sportovec sice tvrdil, že má vztahy vyřešené, jeho manželka Jitka ho ale později označila za lháře. „O vztahu svého muže s Monikou Absolonovou jsem se dozvěděla až z novin. Ještě v době, kdy už se spolu měli začít vídat, se mnou manžel moc stál o druhé dítě,“ prohlásila tehdy pro deník Aha! Hornová a dodala, že před zpěvačkou měl Horna úlet s jinou ženou. První nevěru mu dokázala odpustit, druhou už nikoliv. 

„Partnera si musím vážit. Vezmu-li v úvahu všechny okolnosti s touto kauzou spojené, také skutečnost, že se v jeho případě nejedná o první eskapádu, už nemám důvod vážit si ho,“ řekla tehdy znechucená Hornova manželka. Absolonová si nakonec Hornu „vybojovala“ pro sebe, na záletného sportovce ovšem doplatila, a to doslova. Zpěvačka za otce svých dvou dětí musela zaplatit dluhy a po všech útrapách skončila sama, se zlomeným srdcem.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky