Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Monika Absolonová: Poprvé rodila téměř ve čtyřiceti, podle lékařů to není dobré

Monika Absolonová s partnerem Tomášem Hornou
Monika Absolonová s partnerem Tomášem Hornou
Zdroj: profimedia
Monika Absolonová s partnerem Tomášem Hornou

Monika Absolonová je typickým příkladem matky moderní doby. Dnes totiž ženy rodí mnohem později než dříve, a tak tomu bylo i v případě zpěvačky, která první dítě přivedla na svět téměř ve čtyřiceti. Co na to říkali lékaři?

Monika Absolonová nemohla dlouho narazit na pana božského. Nakonec potkala toho nejméně pravděpodobného muže, se kterým se rozhodla spojit svůj život. Je jím hokejista Tomáš Horna, s nímž má zpěvačka dvě děti – Tadeáše a Matouše. Oba syny porodila ve velmi pozdním věku.

„Já už jsem déle čekat nemohla. Když jsem rodila Tadeáše, bylo mi třicet devět a Matouše ve čtyřicet dvou. A i když se to dneska hodně posunulo, není to ideální. To vám řekne každý lékař,“ popsala zpěvačka v Show Jana Krause, jak ke starším rodičkám přistupují odborníci.

Sama si jistě byla vědoma toho, že mateřství neměla tak dlouho odsouvat. Když nemáte doma toho pravého, občas se mateřské pudy ani nedostaví. Tomáš Horna se ale chová jako chápavý protějšek a o děti se stará stejně jako Monika. S péčí o chlapce pomáhají i babičky.

Pro Moniku jsou děti vším

„Maminka šla kvůli mně do důchodu, aby mohla hlídat děti. A pak mám Tomáše, který po večerech nepracuje, takže také hlídá. Teď má ale Tadeáš zápal plic, což jsem se dozvěděla půl hodiny před prvním koncertem. Ale zase to mělo tu výhodu, že jsem vůbec neměla trému. Já jsem za normálních okolností velká trémistka, jak jsem ale měla starost o Tadeáše, tak ten koncert nebyl pro mě v tu chvíli tím nejpodstatnějším a mně se moc dobře zpívalo,“ svěřila se v pořadu.

„Tadeáš se zhlédne v jakémkoli sportu, ale hlavně miluje Davida Pastrňáka. Já ostatně taky. My jsme se stali celá rodina Davidovým fanklubem,“ smála se Absolonová, která je velmi zaneprázdněnou maminkou. Dva dny před Vánoci bude ještě v pracovním nasazení, ale pak se chystá péct své vyhlášené vánočky.

„Pro mě tím začínají Vánoce. Dělám to strašně ráda, baví mě ňahňat se v tom těstě. Vždycky si pustím Karla Gotta a začnu matlat těsto. Připravuji celkem dvacet vánoček,“ prozradila, jak se chystá si užít svátky s celou rodinou.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky