Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Monika Absolonová se stala obětí podvodu: Naštěstí si ale věděla rady

Monika Absolonová
Monika Absolonová
Zdroj: profimedia
Monika Absolonová

Monika Absolonová je veřejně známá osobnost. Toho podvodníci často využívají. Jeden takový založil její falešný profil a snažil se z lidí tahat peníze. Zpěvačka proti tomu tvrdě zakročila.

Monika Absolonová se stala obětí podvodu. Jakmile to zjistila, neváhala o tom informovat svoje fanoušky. „Pozoooor! Tohle není můj profil!!!! Je to na fb! Podvodník! Jdu to zkusit zablokovat! Píše lidem o nějakých výhrách! Je to fake,“ píše Absolonová na svém opravdovém profilu.

Podvodníci čím dál častěji zakládají falešné profily. Své o tom ví třeba Simona Krainová, Václav Noid Bárta a Marek Ztracený. Krainová na to také přišla sama. „Tento profil je podvodný a tahá z lidí peníze, prosím o nahlášení,“ napsala ke skreenům modelka, která je u svého profilu zveřejnila.

Podvodník jí zkomplikoval život

Podvodník opět lákal na výhry. Bylo nutné se však zaregistrovat přes speciální odkaz. Falešný profil sliboval výhru 1000 eur pro 50 vyvolených. Už na první pohled bylo však jasné, že se o modelku rozhodně nejedná.

„Jedna z 50 nej sexy žen světa, úspěšná, světová modelka,“ psalo se u něj. To by si tam Krainová jistě sama nenapsala. Stejně jako u modelky byli lidé znechuceni i z podvodu u zpěvačky. „Ach jo,“ komentovala to výstižně Dagmar Havlová.

„Bohužel nejste ani první ani poslední. V poslední době jich je čím dál tím víc,“ myslí si ostatní. Absolonová se s tím ale jistě vypořádá. Má totiž dva krásné syny a manžela, ve kterém má obrovskou oporu.

Ten se navíc nebojí jí vyznat lásku veřejně a po tom touží každá žena. „Je tomu šest let, co jsme se s paní Monikou potkali. Ani ve snu by mě nenapadlo, ze spolu budeme mít dvě úžasné děti. Ale pojďme na začátek. Když jsme se potkali, tak já “buran” z Kladna, ona zpěvačka. To už samo o sobě nejde dohromady, ale světe, div se, padli jsme si do oka,“ popisuje jejich setkání na Instagramu Tomáš Horna.

Své fanoušky bleskově informovala

„Měli jsme si co říct a bylo nám od začátku spolu fajn. Každý jsme si povyprávěli tomu druhému svůj životní příběh, a ne jednou jsme si klepali na čelo, co ten druhý má za sebou. Stalo se, jsou věci, které nevratíš, ale je potřeba se z nich ponaučit a jít dal,“ radí Horna ostatním.

„Tak to holt v životě chodí, s tím se musíme naučit žít. Já udělal v životě spoustu chyb, ale jednu jsem neudělal, a to, že jsem šel do Kozy, kam se mi ten večer vůbec nechtělo,“ vzpomíná.

„To, že jsem tam šel, beru jako svoje zásadní životní rozhodnuti. kdybych tam tenkrát nešel, neměl bych dva skvělé syny, a co víc, neměl bych tebe! A to jediný bych v životě opravdu nepřežil. Miluju tě!“ napsal na sociální síť bez kouska studu. Absolonová tak může být úplně v klidu.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky