Bez šance

Zpěvačka dlouho nemohla narazit na tu pravou lásku. Vypadalo to, že skončí navěky sama. Táhlo jí na čtyřicet a pořád nikde nikdo. Pomalu se začala smiřovat s tím, že snad už žádná rodina nebude, když v tom potkala Hornu (39).

Ještě předtím se však byla podívat v New Yorku, odkud zveřejnila snímek na sociálních sítích. „Tenkrát jsem byla sice krásně štíhlá, relativně úspěšná, hezká, svobodná, bezdětná, vlastně šikovná holka. Teoreticky jsem vlastně měla všechno. Z dálky to vypadalo ideálně a vesele, prakticky jsem ale byla vnitřně smutná,“ přiznala Absolonová.

Důvod byl prostý. „Chyběla mi láska,“ přiznává Absolonová ve svém statusu. Následně dodává, že už ji konečně má a dokonce trojnásobnou. Stejně tak láskyplně mluví o Monice trenér fotbalové Sparty skupiny B Tomáš Horna.

Na první pokus

„Je tomu šest let, co jsme se s Monikou potkali. Ani ve snu by mě nenapadlo, ze spolu budeme mít dvě úžasné děti. Ale pojďme na začátek. Když jsme se potkali, tak já “buran” z Kladna, ona zpěvačka. To už samo o sobě nejde dohromady, ale světe, div se, padli jsme si do oka,“ popisuje osudové souznění na Instagramu Horna.

„Měli jsme si co říct a bylo nám od začátku spolu fajn. Každý jsme si povyprávěli tomu druhému svůj životní příběh, a ne jednou jsme si klepali na čelo, co ten druhý má za sebou. Stalo se, jsou věci, které nevratíš, ale je potřeba se z nich ponaučit a jít dal,“ radí Horna ostatním. „Tak to holt v životě chodí, s tím se musíme naučit žít. Já udělal v životě spoustu chyb, ale jednu jsem neudělal, a to, že jsem šel do Kozy, kam se mi ten večer vůbec nechtělo. To, že jsem tam šel, beru jako svoje zásadní životní rozhodnutí. Kdybych tam tenkrát nešel, neměl bych dva skvělé syny, a co víc, neměl bych tebe! A to jediný bych v životě opravdu nepřežil. Miluju tě!“ napsal na sociální síti Horna a rozněžnil asi většinu žen na této planetě.

S Monikou se zkrátka hledali. Nejraději si ze sebe dělají legraci. „Máš uklidňující hlas, není vůbec slyšet. Když jsme měli první rande, tak on mluvil tak potichu, že jsem mu pořád říkala: Nemohl bys mluvit trošku nahlas?“ popsala Monika jejich první rande.

„A pak jsem už jen pořád dělala volume doprava,“ dodala. „Tak když mě vezmeš na rande na hlavní silnici, to jsem tam měl jako řvát, abys mě slyšela?“ vtipkoval Horna, jenž se ženám bezesporu líbí. Mají však smůlu, jelikož on má oči jen pro Moniku.