Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Absolonová po rozchodu výrazně zhubla, recept na dokonalou postavu netají

Monika Absolonová
Monika Absolonová
Zdroj: Profimedia
Monika Absolonová

Monika Absolonová po rozchodu s otcem svých dvou dětí, Tomášem Hornou, výrazně zhubla. Ačkoliv od krachu vztahu uběhl již rok, zpěvačka si stále štíhlou linii udržuje. Jaký je její recept na postavu snů?          

Monika Absolonová prošla v minulém roce obrovskou proměnou. Zpěvačka po rozchodu s Tomášem Hornou zhubla neuvěřitelných osmnáct kilo a štíhlou postavu si nyní už pouze udržuje. 

Absolonová prý s kily navíc plánovala zatočit již delší dobu, pak ale přišla nečekaná životní rána v podobě rozpadu vztahu a hubnutí už najednou dvojnásobná maminka nemusela řešit. Váha šla totiž stresem sama dolů.

"Úplně bez problémů. Paradoxem je, že jsem si asi týden před rozchodem s otcem kluků, o kterém jsem ale nevěděla, že se bude konat, koupila hubnoucí koktejly. Na jejich skutečné využití ale nedošlo, protože stres vykonal své. Naopak se mi hodily ve chvíli, kdy jsem do sebe potřebovala vpravit vůbec nějaké jídlo, což se díky nim podařilo. O redukci váhy jsem se snažila už dlouho, tak aspoň k něčemu byla ta nečekaná životní peripetie dobrá," svěřila se Absolonová v rozhovoru pro Idnes

Rozvedená bude moderovat pořad o svatbách


Monika Absolonová pravidelně vaří pro své fanoušky na Instagramu v živém vysílání, uzobávání u plotny si ale dokáže prý snadno uhlídat. "Vařím doma i na Instagramu, což mi navíc finančně hodně pomohlo hlavně v dobách covidu, protože jde o placenou spolupráci. Samozřejmě, že své výtvory i ochutnám, takže když začínám mít pocit, že už toho bylo moc, dvakrát si nedám večeři a je po problému," prozradila svůj trik na udržení váhy zmíněnému webu.

Zpěvačka v minulosti několikrát navštívila kryokomoru společně se svým manažerem Tomášem Přenosilem a kvůli povolené kůži po hubnutí prý terapii mrazem hodlá vyzkoušet znova.

"Byla jsem tam párkrát v minulosti, ale teď nebyl čas. Musím se k němu ale zase přidat, protože by to mohlo prospět mojí kůži. Přeci jen jsem hodně zhubla, a kryoterapie je na tohle ideální věc," dodala Absolonová, která se na závěr pochlubila, že dostala velice zajímavou pracovní nabídku. "Když už jsme u těch paradoxů, od září budu pro televizi Prima, já rozvedená, moderovat nový pořad o svatbách," uzavřela hvězda se smíchem.

Zpěvačka se v novém těle cítí skvěle

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky