Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Monika Absolonová po rozchodu: Dělení majetku se nekoná

Monika Absolonová
Monika Absolonová
Zdroj: profimedia
Monika Absolonová

Herečka a zpěvačka Monika Absolonová před nedávnem šokovala zprávou, že její naoko idylický vztah s hokejistou Tomášem Hornou došel do svého konce. S rozchodem však vyvstávala otázka, jak to bude s dělením majetku. Sama Monika rychle přispěchala s odpovědí. 

Jejich vztah se fanouškům zdál téměř ukázkový a nikdo z nich do poslední chvíle netušil, že je něco špatně. Monika Absolonová do vztahu s hokejistou Tomášem Hornou vkládala všechno. Nejen lásku, naději a podporu, ale také spoustu peněz. Hned na začátku vztahu totiž podle webu Aha! s odkazem na Blesk zpěvačka a herečka zaplatila za budoucího otce svých dětí velké dluhy. Chtěla totiž, aby spolu mohli bok po boku šťastně žít a nemyslet na minulost. Po sedmi letech je ale pohádky konec. 

První máj, lásky čas? 

O rozpadu vztahu informovala sama zpěvačka prostřednictvím sociální sítě. Prvního květnového dne totiž sdílela fotografii, na které jí oba její synové dávají pusu na tvář. „Moje dvě životní lásky mě políbily pod stromem. A protože nemám úplně energii něco tajit, tak bych vám chtěla říct, že jsme se s Tomášem rozešli. Je to smutné, bolavé a osobní, ale bohužel i to je život,“ napsala k příspěvku s tím, že důvodů k jejich rozchodu bylo víc. 

„Mě to pochopitelně mrzí, protože jsem měla sen o velké a šťastné rodině. Teď to vypadá, že jsem v pohodě, a vlastně jsem. Doufám, že budeme s Tomášem rozumní. Zatím to vypadá, že kluci budou v pohodě, to je to, o co mi jde,“ svěřila se pak podle Aha! Blesku. 

O majetku je rozhodnuto

Jak to vypadá, Tomáš Horna odejde s prázdnou. Partneři sice byli zasnoubeni, ale ke svatbě nikdy nedošlo. A tak si může Monika alespoň v této oblasti oddechnout. „Všechno je moje, chalupa zůstane, budu ji rekonstruovat,“ dodala ještě zpěvačka, která zatím v životě příliš štěstí v lásce neměla. 

Po rozchodu ale v žádném případě nelení, začala s rekonstrukcí svého domu. Nejdříve se pustila do dětského pokojíčku. „Pokojíček dodělán, byt uklizen. V pondělí se otevírají obchody, ne? Tak hurá koupit klukům židle k psacímu stolu, a mám to,“ pochlubila se na sociální síti. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky