Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Monika Absolonová a covid-19: Popsala příběh kamaráda, který leží v nemocnici

Monika Absolonová
Monika Absolonová
Zdroj: Profimedia

Současná situace a nejrůznější vládní nařízení trápí snad všechny. Zpěvačka Monika Absolonová není výjimkou. Vzhledem k tomu, že i v jejím okolí přibývá lidí, kteří musí být v důsledku nákazy hospitalizováni, však apeluje na vytrvalost a dodržování pravidel. 

Zanedlouho to bude rok, co celý svět zasáhl koronavirus. V důsledku jeho šíření byla zavedena nejrůznější vládní opatření, byly uzavřeny restaurace, obchody, služby i kina a divadla. Spousta lidí v důsledku pandemie přišla o práci a výjimkou nejsou ani herci a zpěváci. Přestože se Monika Absolonová nesmírně těší, až se život vrátí do zajetých kolejí, je podle ní důležité nic neuspěchat. 

„Dnes jsem se dozvěděla o dalším kamarádovi, který má covid a je v nemocnici. A tak mu držím pěsti a vám všem taky. Bude líp! Musí! Všechno má vždy začátek, průběh a konec. Tak třeba už jsme v druhé půlce? Doufám. Držte se. Není to dobrý čas pro nikoho,“ napsala zpěvačka optimisticky k fotografii na Instagramu, na které ukázala i svůj nový účes.

Dopad má současná situace na všechny. Před časem Monika Absolonová na sociální síti popsala, jak zvládá dobu, kdy nemá možnost vystupovat před publikem, i když se pouštěla do online koncertů. „Mám vždy po skončení pocit úzkosti, protože bez vás to prostě nejde. Nebo jde, protože věřím, že tam někde za čočkou kamery jste, ale není a nebude to ono. Vaše reakce je to, proč to všichni děláme,“ napsala zpěvačka ve svém příspěvku. 

„Nechci vás rozesmutnit, jen naznačit, že až se někdy otevře kultura a vy přijdete na kohokoliv představení či koncert, tak se připravte na obrovskou vlnu naší potlačené energie. Myslím, že se máte na co těšit,“ dodala ještě s tím, že se na onu dobu neskutečně těší. 

Zpěvačka Monika Absolonová v době epidemie rozhodně nelení a kromě již zmíněných online koncertů na svém Instagramu pravidelně natáčí live streamy, ve kterých se se svými fanoušky dělí o zajímavé recepty. Ve videích mají její sledující také možnost pokládat nejrůznější otázky, na které se sympatická blondýnka snaží odpovídat. 

Rozhodně se tak snaží trávit čas aktivně a nepropadat nicnedělání, které v lidech často probouzí černé myšlenky. I tuto dobu lze prožít akčně, s optimismem a úsměvem na tváři. Monika Absolonová je toho zdárným příkladem. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky