Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Monika Absolonová to s nemovitostmi umí, v Praze získala výhodně byt za miliony

Monika Absolonová
Monika Absolonová
Zdroj: Profimedia
Monika Absolonová

Ještě letos na jaře neměla Monika Absolonová úplně šťastné období. Po několikaměsíční krizi se nakonec rozešla s bývalým hokejistou a otcem jejích dvou synů Tomášem Hornou. Teď už má ale zpěvačka znovu důvod k radosti. Nedávno se jí totiž podařilo koupit nemovitost v Praze doslova za hubičku.

I když si Monika Absolnová prošla hodně bolestivým rozchodem, teď už je zase spokojená a na svého ex si prý ani nevzpomene. „Jsem šťastná!“ svěřila se zpěvačka na sociální síti a dodala, že po několika měsících, kdy se Horna od rodiny odstěhoval, se jí opravdu ulevilo.

Krásný byt i s lodžií

Kromě toho se Absolnové podařilo získat panelákový byt v Praze 12 za neuvěřitelně výhodnou cenu. Bytovou jednotku o rozloze 63,2 metru čtverečních s lodžií 4,6 m2 si jako dlouholetá členka bytového družstva pořídila za pouhých 82 tisíc korun. Informaci jako první zjistil web eXtra.cz.

Při současných odhadech cen nemovitostí přitom zpěvačka přišla k bytu, který by mohla prodat až za šest milionů korun. Hodnota příbytku se vždycky odvíjí od jeho velikosti, ale také například lokality. A protože panelák stojí v Praze, je cena obydlí samozřejmě poměrně vysoká.

Přesto se Monika k majetku dostala tím nejjednodušším způsobem, kterého využily statisíce nebo miliony domácností. Rodiny, které mají svůj podíl v bytovém družstvu, mohou za určitých podmínek byt odkoupit do osobního vlastnictví.

Do chalupy se zamilovala

Zpěvačka známá z muzikálu Kleopatra nebo pohádky Princezna ze mlejna 2 vždycky toužila trávit více času v přírodě. Když proto před časem našla starší chalupu na Písecku, do místa se okamžitě zamilovala. K domu náleží pozemek o rozloze přes dva tisíce metrů čtverečních a umělkyně dokoupila ještě dva podobně velké pozemky, které se nachází opodál.

Ještě štěstí, že si Monika Hornu nikdy nevzala. Kdyby k tomu došlo, musela by se s ním teď dělit o majetek, který zřejmě pořizovala hlavně ze svojí kapsy. Hokejista měl spoustu dluhů, které za něj kdysi zpěvačka platila.

Trvalo několik let, než Monika objevila místo svého srdce.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU