Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

V 90. letech se zapletla s Clintonem: Jak dnes vypadá Monica Lewinsky?

Monica Lewinsky, Bill Clinton
Monica Lewinsky, Bill Clinton
Zdroj: Profimedia
Monica Lewinsky, Bill Clinton

Monica Lewinsky se nechvalně proslavila po celém světě díky svém románku se ženatým prezidentem Billem Clintonem. Přezdívalo se jí nejnenáviděnější žena Ameriky, jak žije dnes?

Monica Lewinsky se v devadesátých letech stala celebritou, bohužel ale ne zrovna oblíbenou. V letech 1995–1996 působila v Bílém domě a v Pentagonu jako stážistka a mezi ní a prezidentem Billem Clintonem tehdy přeskočila jiskra.

Románek ženatého prezidenta a mladé stážistky se ale brzy provalil, což mělo pro Monicu velice nepříjemné důsledky.

Za svůj poměr s o sedmadvacet let starším Clintonem se pak musela Lewinsky omluvit jak prezidentovi, tak jeho rodině i celé Americe.

Lewinsky byla mladá a naivní, do Clintona byla zamilovaná

V době skandálu bylo Monice Lewinsky pouhých dvaadvacet. Clinton údajně na své stážistce věnoval speciální pozornost a jejich sblížení rozhodně nebylo náhodně.

"Věnoval mi hodně pozornosti. Stáli jsme někde a on mě držel za ruku déle, než by se slušelo," popsala Lewinsky webu ABC News.

Bývalá milenka prezidenta také přiznala, že se do Clintona zamilovala a jejich vztahu věřila. "Teď se sama sobě směju, protože jsem se do něj skutečně začala zamilovávat," tvrdí Monica a druhým dechem dodává, že byla pro něj velice snadnou kořistí, vzhledem ke svému mládí.

Aféra s prezidentem Monice zničila život

Monica Lewinsky kvůli poměru s ženatým mužem čelila ze strany veřejnosti několik let šikaně a svěřila se, že dokonce přemýšlela i nad sebevraždou. Do Clintona byla zamilovaná až po uši, on ale jejich vztah nikdy nepřiznal a veřejně proti ní vystupoval velice tvrdě.

"S tou ženou jsem neměl žádný sexuální vztah," tvrdil tehdejší prezident opakovaně na kamery. Bill Clinton se navíc i po mnoha letech vyjádřil, že Monice žádnou omluvu nedluží a za své chování se prý dostatečně omluvil v minulosti hromadně celému národu. Za svého muže se navíc postavila i Hillary Clinton. Když došlo na lámání chleba a novináři se jí dotazovali, zda její manžel zneužil při svádění stážistky svého postavení, vždy tvrdila, že ne. A to i přes veřejnou potupu, kterou jí Bill uštědřil.

Zatímco prezident žil dál se svou rodinou jakoby se nechumelilo, pro Monicu byl život náročnější. Nemohla najít zaměstnání a její obličej znal celý svět. Dnes po více než dvaceti letech, se už na skandál zapomnělo a Lewinsky změnila vizáž natolik, že jí nejspíš nikdo nepozná. Ostatně přesvědčte se sami v naší galerii.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky