Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Lady Victoria Hervey (43): Černá ovce britské královské rodiny

Lady Victoria Hervey
Lady Victoria Hervey
Zdroj: Profimedia
Lady Victoria Hervey

Lady Victoria Hervey patří mezi nejvýraznější články britské aristokracie. Šlechtický rod z Bristolu nechybí mezi váženými hosty na královském dvoře. Dcera manželů Victora a Yvonne ale dělá jeden velký přešlap za druhým a titulu "Lady" dělá jen ostudu.

Z dobré rodiny

Její matce došla trpělivost velice brzy. Stačilo, aby Victoria odmítla nastoupit na bristolskou univerzitu k oboru francouzské literatury. Zmrazila dceři všechny účty a sehnala jí podřadnou práci recepční u producenta Michaela Winnera.

Všechno špatně

V roce 2003 získala malou roli ve filmu po boku syna Toma Hankse Colina. O rok později se objevila v reality show Celebrity Farm a v pořadu Don´t Call Me Stupid. Před pěti lety vyšla její prvotina a nakladatelství Finch podpořilo semi-biografickou knihu z prostředí dívčího internátu Lady in Waiting. Ambice stát se modelkou vzaly za své, výška přes 180 centimetrů jí byla na škodu. V roce 2000 si s přítelkyní Jane Blight otevřela butik a vítala slavné celebrity v čele s Victorií Beckham, ale smělé podnikání nemělo dlouhého trvání. Po roce už byl plánům konec, protože mladé aristokratce ležel na bedrech závratný dluh přes 350 tisíc liber.

Přešlapy

Postavila se na stranu Harveyho Weinsteina a naházela špínu na jeho údajné oběti, které se prý jen snaží o zviditelnění a očištění svědomí.

Je velmi důležitým svědkem v Epsteinově kauze, do které je zapleten i královnin syn princ Andrew. Její prořízlá ústa mohou napáchat hodně škody.

Nedokázala vzdorovat tikání biologických hodin a na konci roku 2018 si nechala zmrazit vajíčka. Otec je prozatím v nedohlednu.

Nerespektuje své postavení a její šatník je plný nevkusných bot a odvážných šatů, které odhalují spodní prádlo, břicho nebo hrudník. Na to nejhorší se podívejte do bohaté galerie. Vkus vám žádný titul nezajistí.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU