Kulhánková dlouhodobě moderuje na televizi Óčko, ale fanoušci ji mohou znát i ze sociálních sítí, kde si dělá srandu prakticky ze všeho. Zejména z populárních hvězdiček. Její forma humoru je ale tak osobitá, že jí to většina po zhlédnutí jejích úderných videí stejně odpustí.

Legraci si neváhala udělat třeba i z Lely Ceterové, kdy video sestříhala tak, že vypadá, jako kdyby spolu obě telefonovaly. Obsah pro manželku Karlose Vémoly ovšem nevyznívá lichotivě.

Vzala to však s nadhledem a zasmála se tomu. Kulhánkové později zavolala a uznala, že jí to přišlo vtipné, ale ať už to nedělá. Alespoň tak to popsala sama Ivana v 7 pádech Honzy Dědka. Právě Dědek, který je svými hudebními znalostmi pověstný, ji během předávání cen bude doplňovat.

I on se roky věnuje hudební žurnalistice. Začínal v časopise Rock a Pop, ale přispíval i do dalších periodik jako Audio-video Revue, Stereo & Video a Xantypa. Později pak referoval o hudbě třeba v příloze Lidových novin s názvem Pátek. V současné době mu ale spoustu času zabírá jeho vlastní talkshow. Nabídku moderovat Ceny Anděl si ovšem nemohl nechat ujít.

Sami pořadatelé svojí volbě věří. „V oslovení této moderátorské dvojice vidíme velký potenciál, mimo jiné v jejich mnohostrannosti a profesionalitě. Jsme přesvědčení, že se budou Honza a Ivana výborně doplňovat a že se nám díky nim podaří uchopit celý večer, nejen co se moderace týká, pro diváky atraktivně, zábavně a zároveň důstojně tak, jak se na Ceny Anděl patří,“ uvádí Lucka Hájková z pořádající společnosti LUFF PRODUCTION.

Hosté i diváci se během večera mohou těšit na zavedená jména tuzemské populární hudby i zástupce aktuálních trendů. V rámci večera vystoupí kapely J.A.R., Jelen a Hradišťan, zpěváci Ben Cristovao, Sofian Medjmedj nebo Marcell, operní pěvec Adam Plachetka s Ondřejem Havelkou a jeho Melody Makers nebo zpěvačka Anna K.

Třiatřicátý ročník cen České hudební akademie – Anděl Coca-Cola 2023 se uskuteční v sobotu 30. března v pražském O2 universu. Přímý přenos odvysílá od 21:20 ČT1 a YouTube kanál Cen Anděl.