Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Modelky Průšová a Vránová – pravda o jejich těhotenství

Miss ČR 2002 Kateřina Konvalinka Průšová je prý těhotná. Řekla to alespoň svým kolegyním, které to, jak jinak, práskly dál. Kateřina ale tyto zprávy vzápětí oficiálně popřela! Otázkou zůstává, co je pravda...

Jsem blondýna a dělám v bulváru. Denně klopýtám na jehlách do redakce, abych se smečkou dalších krvelačných šmejdů vymyslela novou boudu na naše celebrity. Dneska si řekněme něco o dvou známých modelkách.

Drbárna mezi modelkami

V zákulisí módních přehlídek to bývá jako v úle – hodně ženských pohromadě, to se semele kdeco. A Kateřina Průšová nepatří zrovna k tichým dívkám, takže je možné, že o svém těhotenství mezi holkami skutečně mluvila. Navíc už dávno předtím do tisku přiznala, že nebere antikoncepci a že do budoucna s manželem miminko plánují. Pak je ale otázkou, proč by to teď popírala. Zprávu o Katčině těhotenství ale také mohly „pustit do oběhu“ její kolegyně schválně – Průšová patří v Česku k nejžádanějším modelkám, a tak by ji možná některé „kámošky“ rády vyřadily alespoň na čas z provozu. Jen doufejme, že Katka nehraje levou podobně jako Andrea Vránová-Kloboučková.

Kateřina Konvalinka Průšová Kateřina Konvalinka Průšová Zdroj: Profimedia.cz

Poprask kolem miminka

Druhá vicemiss roku 2001 Andrea Vránová-Kloboučková je totiž také těhotná. Když se však o tom objevila v novinách první zmínka, důrazně to popírala. Dokonce prý v deníku, který jako první tuhle zprávu zveřejnil, udělala pořádný skandál. Za pár týdnů ale zprávu potvrdila a uvedla, že je ve čtvrtém měsíci. Na obranu toho, že lhala, prohlásila, že si zprávu chtěla nechat jako narozeninové překvapení pro svou maminku.

Andrea Vránová-Kloboučková s dcerou Andrea Vránová-Kloboučková s dcerou Zdroj: Profimedia.cz

Zapírat se nemá!

S těhotenstvími slavných je to těžká věc – často se o nich spekuluje na základě vizuálních dojmů. Celebrita dorazí do společnosti ve volnějších šatech, nebo trochu přibere, a hned se říká, že je těhotná. Je logické, že žádná žena nechce jít s pravdou ven příliš brzy – než se těhotenství skutečně potvrdí a než uběhnou první tři měsíce, které jsou nejkritičtější. Pokud ale někdo pravdu odhalí, je poněkud nesmyslné ji hlasitě popírat a pak zase honem potvrzovat. Dotyčná totiž pak vypadá, že si takzvaně nevidí do úst, a zesměšní se. Snad je Kateřina chytřejší než její kolegyně Andrea...

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky