Těžko byste u někoho hledali elegantnější šatník než u Dagmar Havlové. Bývalá první dáma se vždy obléká vkusně a důstojně.

V Čechách patří Havlová mezi nejlépe oblékané slavné ženy. Vdova po Václavu Havlovi je vždy dokonale sladěná a ve svém šatníku má nadčasové i módní kousky, kterými umí zazářit při každé příležitosti.

Ve své skříni má umělkyně jednobarevné košile, halenky, pouzdrové kalhoty, saka či kalhotové kostýmy.

Pestré vzory u Havlové rozhodně nehledejte, stejně tak jako džíny. Jednoduché komplety herečka obvykle doplní o výrazný šperk či slušivé sluneční brýle.

Další celebrita, ze které si můžete vzít příklad, je moderátorka Iva Kubelková. Dvojnásobná maminka za tři tři roky oslaví padesátku, tento věk by jí ovšem hádal málokdo.

Bývalá modelka si potrpí na módu a je vždy dokonale vyšperkovaná, ať už na společenských akcích či při moderování pořadu Showtime. Kubelková se nebojí výrazných šatů a svým vytříbeným vkusem může jít příkladem i jiným ženám.

Janžurová se chirurgii vyhýbá obloukem

Další vkusnou dámou je Iva Janžurová. Herečka stárne přirozeně, bez zásahu plastických chirurgů a vypadá naprosto báječně.

Umělkyně často nosí košile a kalhotové kostýmy, ve kterých působí jako opravdová dáma. Janžurová se ale nebojí ani šatů, vždy se ale drží svého umírněného stylu, který se k ní skvěle hodí.

Velice stylová je také manželka Jana Krause, Ivana Chýlková. Herečka též patří mezi nejlépe oblékané hvězdy českého showbyznysu.

Chýlková si díky dokonalé postavě může i ve svých šedesáti letech dopřát odvážnější modely a na společenské akce se mnohdy objevuje i ve výraznějších kouscích od návrhářů, ve kterých je vždy ozdobou každého večírku.

Inspiraci můžete hledat i u Lucie Bílé, která je milovnicí černé barvy a většina kousků v jejím šatníků je tmavá.

Přesto ale oblíbená zpěvačka dokáže vymyslet nápadité a nezvyklé modely, díky nimž je středem pozornosti v tom nejlepším slova smyslu.

I Bílá je milovnicí košilí, kostýmků a usedlejších střihů šatů, vše samozřejmě v její oblíbené barvě.

U módních kritiků sklízí úspěch také ikona českého popu Helena Vondráčková. Zpěvačka už se už několik generací drží na vrcholu a její šatník opět může být vaším vodítkem k nalezení vlastního stylu.