Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Miss zbaštila před finále půl kila čokolády!

Miss zbaštila před finále půl kila čokolády!
Miss zbaštila před finále půl kila čokolády!
Zdroj: Lucie Vítková

Proč nemá nejkrásnější Češka Tereza Chlebovská přítele? A jak se projedla ke kráse?

Diskutujte: Líbí se vám nová Česká Miss?

Jak je možné, že Story znalo vítězku České Miss měsíc před soutěží? To, co působí jako skandální manipulace, je jen projevem přesného odhadu redaktorů Story. Už před soustředěním finalistek v Thajsku jsme věděli, že TEREZA CHLEBOVSKÁ (21) patří k jasným favoritkám. Líbila se nám i představa, že se kráska z Krnova stane českou Janou Kirschner. Teď si ještě musíme počkat, zda se podaří prodat i její pěvecký talent.

Tereza Chlebovská

Co vám otec pošeptal tak dojemného, že jste se po skončení přímého přenosu na jevišti rozplakala?
Gratuloval mi. Slovo od slova už vám to nezopakuju. Ale dojalo mě, jak mě objal. Vyhrkly mi slzy do očí. Pak už mi jen šeptal do ucha: „Terezo, nebreč…“

Kolik lidí vám blahopřálo?
Hodně. Dosud jsem nepřečetla všechny esemesky. Nestihla jsem vyřídit ani nepřijaté hovory. Dnes už mám na facebooku asi 750 žádostí o přátelství a samozřejmě velké množství zpráv a přání. Nezbylo mi, než na ně odpovědět hromadně.

Jak jste slavila?
Nijak zvlášť, protože jsem ještě nebyla doma. Na party po finálovém večeru jsem se dostala až v půl druhé ráno. Předtím jsem fotila pro sponzora. A ve tři už jsem zase musela do hotelu. Čekaly mě necelé čtyři hodiny spánku. Ráno začaly rozhovory a focení.

Líbila se vám after party? Takhle teď bude vypadat váš život.
Cítila jsem se tam velmi dobře. Všichni se ke mně chovali hezky. Navíc mě doprovázeli rodiče. Alkohol jsem nepila, neměla jsem chuť. Ani jsem netančila. Jen jsem si dala něco malého k jídlu.

Před soutěží jste prý snědla tři „tabličky“ čokolády. Šlo o tři čtverečky, anebo o tři celé čokolády?
Snědla jsem tři čokolády.

To je skoro půl kilogramu!
Máte pravdu. Dvě čokolády vážily sto padesát gramů. („A já myslela, že jsi měla tři čtverečky. To jsi toho samou nervozitou moc nesnědla, říkala jsem si,“ vstoupila do rozhovoru Petra Wágnerová z České Miss, která královny krásy v prvních dnech jejich kralování doprovází po Praze.)

Tip KAFE.cz

Celý rozhovor si můžete přečíst v nejnovějším čísle časopisu Story, které je právě na novinových stáncích.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Muž týdne: Jakub Železný

Muž týdne: Jakub Železný

Proč se nám líbí: Chlap, který dobře dělá svoji práci, má vždycky něco do sebe. Jakub Železný je jediným mužem mezi moderátory nových Událostí v…

Akční letáky