Jsem blondýna a dělám v bulváru. Denně klopýtám na jehlách do redakce, abych se smečkou dalších krvelačných hyen vymyslela novou boudu na naše celebrity. Tentokrát si povíme něco málo o Janě a taky o penězích!

Poslední královna krásy

Miss ČR 2004 Jana Doleželová patří k těm královnám krásy, které se nám všem zapsaly do paměti. Vlastně se může pyšnit tím, že je poslední „česká Miss“, která byla v republice sama – soutěž Česká Miss, která začala chrlit další a další krasavice, že se v nich už málokdo vyzná, odstartovala až v roce 2005. Vždycky to byla přirozeně krásná, milá a chytrá holka. V poslední době ale dost často mluví o penězích – prostě se shání, co z které nabídky kápne. Jedna kolegyně ji nedávno prosila, zda by se nechala vyfotit do jednoho časopisu o bydlení ve svém bytě, a pohořela. Zatímco jiné celebrity takové nabídky odmítají s tím, že nechtějí pustit fotografa do svého soukromí (což je pochopitelné), další je bez problémů přijímají. Ale Jana se starala v první řadě o to, jaký honorář za focení dostane a zda bude v článku uvedena firma, která jí byt zařizovala.

Tančila pro radost, nebo…

Jana nyní dotančila ve StarDance 3. Nutno říct, že jí to tam seklo asi ze všech nejvíc. I když bylo vidět, že tanec nemá až tak úplně v krvi (když ji srovnáte se Zuzanou Norisovou nebo Danou Batulkovou), pílí dosáhla skvělých výkonů. S odchodem ze StarDance přijde nejen o možnost dál zúročit měsíce dřiny, ale hlavně o pěkné peníze – honorář celebrit se prý pohybuje za jeden večer okolo 60 tisíc korun. Co Janu mrzí víc? Možná se budete se divit, ale asi ten tanec… Díky tomu, že má její jméno zvuk, patří k těm lépe honorovaným českým modelkám. Konečně, sama to nedávno potvrdila. „Od té doby, co máme v Česku dvě soutěže miss, honoráře za přehlídky neuvěřitelně klesly. Nabídka miss převyšuje poptávku. Proto přehlídky beru jen výjimečně, pokud jsou prestižní a odpovídajícím způsobem zaplacené,“ uvedla s tím, že ještě lépe ji platí za focení. Tak ať se daří i nadále!