Zhruba do roku 2020 se Diana Kobzanová na sociální síti ráda a poměrně často pochlubila novinkami ze svého života. Poté ji ale mediální svět omrzel a rozhodla se, že si naordinuje digitální detox. Nakonec se z něj ale stal nový životní styl, a tak se svým fanouškům od té doby ozvala pouze párkrát. 

Na podzim minulého roku se ale přece jen pochlubila momentkou z rodinného alba, která zachycuje kromě ní samotné také její nejmladší dceru Nelly. 

“Říkala jsem si, že se trošku poretušuju. Pihy, sluníčko je sviňa, a to se koupeme v 50 SPF. Druhá brada, vrásky a tak. Ale podle mě bych vyretušovala i tu radost ze života, a to by byla škoda. Umělotin tady máte až až,” uvedla tehdy zřejmě v návaznosti na to, že velké množství času tráví s rodinou na slunné Floridě. Příspěvek ovšem po čase ze sociální sítě opět zmizel.

Tatínek Frolík u posledního porodu chyběl

Porod posledního potomka byl pro ni nejspíš náročnější, než předchozí dva. Musela se u něj totiž obejít bez podpory partnera. “Narodila se trošku dřív, na Floridě. Aby bylo jasno, manžel by u plánovaného porodu byl, bohužel to díky předčasnému neplánovanému porodu nestihl,” vysvětlila tehdy někdejší modelka. 

Kromě nejmladší dcery Nelly, která se narodila loni v lednu roku 2023, má s o pět let mladším sportovcem ještě další dvě dcery. Ella přišla na svět v prosinci 2014, Lily se narodila v dubnu 2018. 

Rodina žila nejprve v Kanadě, odkud se v roce 2021 přestěhovali zpět do Evropy. Další rok prožili ve Švýcarsku a od loňského července by měli žít opět v Česku. Na Floridě, kde vlastní nemovitost, ale tráví stále velké množství času.

O korunku královny krásy přišla

Diana Kobzanová se proslavila jako Miss ČR z roku 2001. Poté se zúčastnila světové soutěže krásy, konkrétně Miss Universe v Portoriku. Její modelingová kariéra byla velmi dobře nastartovaná, ovšem kráska měla tehdy pověst rebelky, a tak se to neobešlo bez skandálu. 

V roce 2003 se totiž rozhodla nafotit sérii hanbatých snímků pro kontroverzní magazín Leo, který se zabýval převážně obsahem pro dospělé. To nezůstalo bez reakce, protože to odporovalo etickému kodexu Miss ČR. 

Titul i korunku královny krásy tak musela Diana Kobzanová vrátit a její místo zaplnila vítězka druhého místa Andrea Fišerová. Tehdejší ředitel soutěže Miloš Zapletal jí to navíc měl natolik za zlé, že se celá situace projednávala v soudní síni. Nakonec ale celá kauza utichla a Kobzanová se opět navrátila ke své práci modelky. 

Pracovní pauza trvá již deset let

O několik let později se rozhodla orientovat také na jiné kariérní možnosti, a tak se stala jednou z moderátorek oblíbené reality show VyVolení. Na této pozici sklidila úspěch, a tak začala dostávat další pracovní nabídky. 

Na rozhlasové stanici Frekvence 1 moderovala pořad Na titulní straně, poté na televizní stanici Óčko moderovala pořad IN-BOX. Tam také později dostala svou vlastní talk show Drzá Diana, která se zabývala především prostředím showbyznysu. 

V roce 2014 ale oznámila pracovní pauzu, která trvá dodnes. Důvod byl docela jednoduchý - právě v tom roce se totiž stala poprvé maminkou a rozhodla se proto orientovat především na rodinu. Pravděpodobně se také osobnostně posunula, dospěla a tak si možná uvědomila, že život ve světlech reflektorů již zkrátka není nic pro ni.

Související články