Již krátce po porodu se přitom zpěvačka mohla pochlubit perfektní postavou, která rozhodně nevypadala, jako by Míša pouze před pár týdny porodila. Tehdy si v práci na své figuře libovala a úbytek kilogramů vítala. Vzhledem k tomu, že intenzivně kojila malé miminko, šlo jí to poměrně snadno. 

“Já jsem pravidelně cvičila až do sedmého měsíce opravdu poctivě, takže jsem už z porodnice odcházela víceméně se svou původní váhou. A už tři týdny po porodu jsem s malou v šátku chodila na procházky. Teď se snažím každý den jít a nachodím klidně sedm až osm kilometrů,” prozradila pro ŽivotvČesku.cz.

Zpěvačka se nebojí fitka ani běhu

“Docela často dělám doma nějaké posilování s malou v šátku, protože ji to zatím baví. Naopak ale moc neřeším jídlo. Snažím se akorát nejíst tak velké porce, ale víc to zatím nehrotím, protože malá se stále kojí, a tak nechci, abych kvůli tomu třeba neměla mléko. Je to v podstatě takový udržovací režim, shazování kil a podobně zatím moc neřeším. Dělám to tak, abych se cítila dobře,” vysvětlila tehdy pro server ŽivotvČesku.cz s tím, že když má zrovna hlídání pro malou, jde si zaběhat. 

Pochlubila se také, že její tehdejší partner, který se živil mimo jiné jako trenér, si s ní ve fitku rád pořádně dá do těla, a tak se postava tvarovala výrazně snadněji. Jen pár měsíců po narození jejich prvního společného dítěte vztah začal skřípat a nakonec se rozpadl. 

Přestože se Míša Nosková snažila fungovat pro své dvě dcery a nenechat se rozchodem, který byl pro ni skutečným zklamáním, příliš zlomit, přece jen na ní bylo znát, že se trápí. Působila unaveně a kromě toho se po čase dostavil další úbytek hmotnosti. 

Zpěvačce to sice zpočátku slušelo, nicméně časem byla více a více průsvitná a její pas by člověk téměř objal rukama. Že je na vině stres, později sama přiznala na sociální síti svým sledujícím. “No, nějak jsem se zúžila. Často se mě ženy ptají, jak se mi povedlo takhle zhubnout, a já jen říkám, že moji dietu držet nechcete,” přiznala s tím, že bohužel patří mezi ty, kteří vlivem nervů na pochodu zkrátka mají sevřený žaludek. 

“Radši být spokojená, šťastná a s pár kily navíc než ve stresu a naprosto zklamaná něčím, čemu jste věřila,“ sdělila poté smutně s odkazem k prožitému rozpadu vztahu. Co přesně ji nakonec s expartnerem definitivně rozdělilo, Míša Nosková především z důvodu zachování soukromí jejich dcery nikdy nesdělila, nicméně to pravděpodobně nebude nic pěkného. V kuloárech se šušká o tom, že to bylo pořádně divoké a kromě toho jej od té doby zpěvačka nikdy nejmenuje - mluví o něm pouze jako o otci své dcery.

Související články