Nynější koronavirová doba je těžká pro nás všechny, každý se s tím vyrovnáváme jinak. Ani herečku Michaelu Maurerovou to neminulo. Začala trpět depresemi a úzkostmi. Není se čemu divit, ono živit rodinu, když nemáte z čeho, není úplně snadné.

Většina umělců nemyslí na zadní vrátka, jsou zvyklí měsíčně utrácet takové sumy peněz, nad kterými běžným smrtelníkům zůstává rozum stát, a pak, když přijde nečekaná situace, jako je třeba tato, nemají z čeho brát.

Konec života na vysoké noze

A zrovna Míša byla zvyklá na život na vysoké noze. Pak přišel kvůli hereččině nevěře rozvod, který nebyl úplně růžový, ale i tak si herečka, kterou známe především jako bláznivou kadeřnici Digi z nekonečného seriálu Ulice, uměla vydělat slušné peníze.

Teď se ale nehraje, téměř nic se netočí, a platby nepočkají. Začala tak na ni dopadat tíha a stavy úzkosti na sebe nenechaly dlouho čekat. Vše nakonec přiznala na sociálních sítích, kde ji prozradila fotografie, na které si její dcerka Emma hraje se dvěma potkany.

„Tihle dumbo potkani Jája a Pája měli být původně lékem na moje úzkosti, které se teď se mnou chtějí podezřele často kámošit,“ prozradila na Instagramu důvod, proč si pořídila tyto netradiční domácí mazlíčky.

Potkani novými mazlíčky

K tomu herečka s humorem sobě vlastním přidala poznámku, která zněla: „Emma mazlící se s nima na mě účinkuje stejně silně jako Pfizer vakcína na covidem ohroženou babičku.“

Fanoušci jsou z jejích nových mazlíčků naprosto nadšeni. Možná byste se divili, kolik slavných hvězd si přálo mít potkana. Mimo jiné jsou to například herečky Andrea Růžičková, Jana Plodková nebo moderátorky Laďka Něrgešová a Eva Decastelo.

Někomu sice mohou tato zvířátka připadat ošklivá a nechutná, ale pokud paní domu dělají psychicky dobře a jejím dětem radost, pak jim můžeme jen závidět. Ne každému stačí ke štěstí pomazlit se s krysou z kanálu.