Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Míša Maurerová: "Ježíšmarjá, potřebuju muže!"

Míša Maurerová: "Ježíšmarjá, potřebuju muže!"
Míša Maurerová: "Ježíšmarjá, potřebuju muže!"
Zdroj: Story

Za zodpovězení otázky, kdo vraždil v seriálu První republika, dostala Michaela Maurerová (34) nabídku od svého zelináře na nákup zdarma. Přesto odolala. Story odhalila alespoň to, že po ránu vypadá stejně jako v roli služebné Jarky. V obou případech je nenalíčená.

Loni se rozpadl její vztah s manželem, se kterým má pětiletá dvojčata Magdalenu a Pepu. A teď se rozešla i s přítelem. „Zažila jsem krásný necelý rok. Ale v první řadě jsem máma. Pro mě bude vždy těžké najít partnera, který bude akceptovat, že se o mě musí dělit, respektive mě z větší části přenechávat dětem,“ vysvětlila nám na happeningu S kočárkem Prahou, který si klade za úkol upozornit na obtíže maminek s dětmi v městské dopravě.

Měla jste někdy pocit, že jste při pohybu po Praze s kočárkem omezována?

To si pište, že ano, teprve s dvojkočárkem jsem najednou pochopila, a je mi líto, že tak pozdě, jak těžké to mají vozíčkáři. Najednou jsem přemýšlela, které metro má výtah, do jakého obchodu vjedu, kde můžu nakoupit, kde zaparkovat a pak je tu třeba takový detail, co udělám s kočárkem, když půjdu s dětmi na toaletu.

Zdroj: Story Co se svými dvojčaty právě prožíváte?

První otázky, první vyhraněné názory. Věřím, že jsou hotové osobnosti, protože výchova je jenom příklad a všechno ostatní už je dané.

Jdete jim příkladem? Nikdy nelžete?

Neznamená to, že bych jim šla extrémně příkladem, ale musím myslet na to, že mě pozorují. Pokud si nevyzuju boty po příchodu domů, tak jsou mravokárné řeči o tom, aby nelítali v botách po bytě, zbytečné.

Zvládáte být tak poctivá?

Člověk není bezchybný. Důležité je, když udělám chybu, přiznat ji. Snažím se s nimi jednat jako s parťáky, ale razím metodu cukru a biče, chci být autorita.

Donedávna jste natáčela První republiku. Jak přitom zvládáte rodičovské povinnosti?

Těžce.

Kdo hlídá děti?

Kdo má ruce a nohy. Ve chvílích, kdy ráno zjistím, že děti mají teplotu, a já musím jít točit, tak volám na všechny strany. V tu chvíli beru kamarádky, kamarádky kamarádů, kamarády kamarádek, všechny, komu důvěřuju a kdo je schopen. reagovat.

Nikdy se vám nestalo, že byste se omluvila režisérovi, protože nemůžete dorazit?

To nejde, to se nemůže stát! Pak by se totiž mohlo přihodit, že už bych také netočila. A když netočím, tak nevydělávám a nemůžu se starat o děti. To je jednoduchá matematika.

Všechny krizové situace jste tedy vyřešila s pomocí rodiny a přátel?

Klepu na to – měla jsem štěstí.

Kdo v První republice vraždí?

To vám neřeknu. To musí zůstat překvapením. Ale ptá se na to spousta lidí. Dokonce i můj zelinář mi nabízel, že si u něj můžu udělat nákup zdarma, když mu to prozradím. Ale vydržela jsem to.

Zdroj: Story

Nemrzí vás, že tam máte roli nepříliš hezké, prostořeké služky?

Mám pocit, že jakmile se někde objeví držkatá holka, tak už režiséři myslí na mě. Těším se, že jednou bude chtít někdo obsadit hezkou, zrzavou, sexy ženskou a vybere si mě.

Dnes vám to sluší, vaše pihy jen září, zato v seriálu působíte vybledle. Maskují vás tam?

Copak se služky za první republiky líčily? Neblázněte, takhle vypadám já po ránu – jako Jarka, jen si nemotám cop a la Tymošenková. Vždycky chci své role pojímat poctivě a dobře. Nemusím být rozhodně za každou cenu krásná, své půvaby zase tolik neprožívám.

Co je pravdy na tom, že se plánuje pokračování seriálu?

Od srpna se chystáme točit další řadu, to se vědělo od začátku. Jenže jakmile bude vražda manželů Léblových odhalená, už nebude dál co řešit. Třeba bude další vražda, to nikdy nevíte. Kdyby byly Vraždy v Midsomeru realistické, tak má za ta léta Midsomer už asi minus dvacet obyvatel.

Kde jste se tak krásně opálila?

Nejsem opálená, pihy mám i v zimě. Přijde mi, že jsem rozhicovaná z vedra. Teplotní výkyvy mému staršímu tělu nedělají dobře.

Zdroj: Story

Děláte si legraci: vy si vážně připadáte stará?

Ne, ale fakt je, že jsem se nedávno potkala s několika mladými hezkými kluky a holkami. Zjistila jsem, že jim je čtrnáct a že bych mohla být jejich matka. To mě trošku zarazilo.

Máte někdy pocit, že vás vaše tělo omezuje?

Samozřejmě, dřív bylo normální, že jsem tři dny pařila a den se z toho dostávala, dnes je to naopak. Z vydařeného večírku se dostávám tři dny.

Máte vůbec příležitost k tomu jít se bavit?

Věřte mi, že když ji mám, tak ji využiju. Člověk přece musí nějak regenerovat a odpočívat.

Zvládáte ještě něco kromě rodiny a práce?

Moc ne. Veškerý volný čas se snažím trávit s dvojčaty. Jen když jsou děti jednou za čtrnáct dní u tatínka, věnuju se sobě. Říkám tomu koncentrovaný bujon svobody. Snažím se uklidit, nakoupit, zapařit, setkat se s kamarády, jít si zacvičit, vidět nějaké divadlo nebo kino. Všechno je tak zkoncentrované, že jsem po takovém víkendu ještě unavenější než s dětmi.

Vy teď máte nového partnera, takže byste měla prožívat to nejlepší životní období. Jste zamilovaná?

Nemám partnera. Jsem samostatná matka s dětmi.

Vy jste se rozešli?

V první řadě jsem máma. Pro mě bude vždy velmi těžké najít partnera, který to bude akceptovat, protože pro chlapy je náročné se o mě dělit, respektive mě z větší části přenechávat dětem.

Mrzí vás, že vám ten vztah nevyšel?

V životě to tak bývá. Člověk to prostě zkouší, potkává partnery a poznává. Já jsem zažila krásný necelý rok, ale zjistili jsme, že dětí v tom vztahu bylo moc. To, že jsem fanatická matka, jak jsem byla několikrát nazvaná, ve vztahu někdy prostě není dobře.

Potřebujete ve svém životě muže?

Ježíšmarjá, potřebuju! Ženy dnes trpí civilizační chorobou, zvládají spousty chlapských rolí, a muži najednou plní jen roli inseminátora, ale já je potřebuju, miluju a zbožňuju a nepřestanu je uznávat. Mám mezi muži spoustu kamarádů. Chlapi se mi líbí, připadají mi sexy, potřebuju je jako inspiraci, motivaci. Sakra je potřebuju! Ale je těžké najít si v tom uspěchaném a rychlém světě partnera, se kterým si budete vzájemně vyhovovat.

Jak se Míša seznamuje s muži a kam se letos chystá na dovolenou? To a mnohem víc se dočtete v novém čísle časopisu Story.

Nové Story v prodeji

  • Rozhovor: Míša Maurerová
  • Jak se hubne v Hollywoodu
  • Mr. Bean na záletech
  • 35 beauty novinek nejen pro slunečné dny
  • + 100 stran módní a life style inspirace

Cena jen 28 Kč

Navštivte nový web www.story.cz

Zdroj: Story

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky