Michaela Kuklová patří bezesporu mezi naše nejkrásnější herečky. S drobnou, štíhlou postavou a výstavním dekoltem si mohla obléknout cokoli, a vždycky na sebe právem strhla veškerou pozornost. Není divu, že jí nevadilo občas se svléknout i ve filmu nebo ukázat svoje křivky v časopise pro muže. Loni ale Míša bojovala s rakovinou prsu, kterou po několikaměsíční léčbě úspěšně porazila. I tak ale přišla o ňadra, která jí lékaři museli odebrat.

Pan doktor je frajer

Nakonec se ale herečka dočkala a mohla jít na operaci, při které jí přednosta Kliniky plastické chirurgie FNKV Andrej Sukop vymodeloval nová prsa. „Měla jsem pod kůží vazivové jizvy. Ty musel pan doktor napřed odstranit, aby mi mohl dát implantáty. Dokázal mi pak udělat nádherná hladká ňadra. Je to frajer,“ svěřila se pro Blesk umělkyně, která si zahrála například v seriálu Ordinace v růžové zahradě.

Nová prsa už Kuklová předvedla v plavkách na Mallorce, kam odletěla na zaslouženou dovolenou. K moři vyrazila společně se synem Romanem. „Musíme zažít ztráty, abychom měli radost z věcí, které vnímáme jako samozřejmé. Mým cílem je nedělat si zbytečně starosti, nevyčítat si drobné prohřešky, všechno dělat s láskou a radostí,“ připsala Míša k fotce, na které je v bikinách. Přestože má o něco menší poprsí než předtím, pořád jí to sluší a vypadá minimálně o deset let mladší.

Za nová prsa jsem vděčná

Míša se nedávno rozešla s partnerem Josefem, i tak ale působí šťastně a spokojeně. K rozchodu se rozhodla sama herečka, protože prý chtěla, aby její dneska už bývalý přítel mohl ještě založit rodinu a mít děti. Ty mu ona vzhledem k věku i zdravotním komplikacím už bohužel dát nemohla. „Rozešli jsme se v míru a vzájemně si přejeme štěstí,“ vysvětlila nedávno na Instagramu Kuklová. A dodala, že plastická operace prsou pro ni znamená opravdu hodně.

„Teď můžu začít novou životní etapu,“ svěřila se pro blesk.cz herečka, kterou si diváci pamatují z pohádky Z pekla štěstí nebo z filmů Playgirls. „Děkuju rodině a svým nejbližším za obrovskou oporu a pomoc. Cítím se dobře po všech stránkách a věřím, že se budu hezky hojit na těle i na duši,“ doplnila Míša, která vypadá skvěle a jistě se kolem ní bude brzy točit spousta dalších ctitelů.