Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Zdrcená manželka Miro Žbirky poděkovala fanouškům: Držíte mě nad vodou

Kateřina Žbirková
Kateřina Žbirková
Zdroj: Profimedia
Kateřina Žbirková

Miro Žbirka se svou manželkou Kateřinou tvořili pár téměř třicet let. Pro Žbirkovou je smrt milovaného muže velice bolestivá, fanoušci zpěváka ji ale v nejtěžších chvílích nabíjí energií a drží ji nad vodou.

Miroslav Žbirka kromě svých nejbližších nikomu neprozradil, jak vážný je jeho zdravotní stav. Známý zpěvák se nedávno ozval svým fanouškům na Instagramu z nemocnice a porosil o energii s tím, že ji bude potřebovat.

O týden později už byl ale Žbirka zpět v domácím prostředí a nikoho ani nenapadlo, že jeho pozdrav z obýváku bude posledním snímkem, který bude sdílet.

Zpráva o smrti Mekyho zarmoutila občany Čech i Slovenska, odkud hudebník pocházel. Nejvíce ale samozřejmě odchod zpěváka ranil Kateřinu Žbirkovou, která s ním prožila celý život.

Láska jako trám, Žbirkovi spolu prožili téměř třicet let

Miro Žbirka se s Kateřinou seznámil, když jí bylo pouhých osmnáct let a studovala na gymnáziu. Srdce své budoucí manželky pak získal tím, že dorazil z Bratislavy do Prahy na její maturitní ples a od té doby se od sebe hrdličky nehnuly.

O tři roky později se konala svatba a manželé spolu zplodili dvě děti, Davida a Lindu. 

Žbirkovi byli po letech vztahu doslova propojení a zpěvák dal před smrtí své ženě jasné instrukce, jak dokončit jeho rozdělanou práci. "Jsem připravená Mekyho plány dotáhnout, jak si přál," napsala vdova na Instagramu pár dní po nečekaném úmrtí hudebníka.

Držíte mě nad vodou, vzkázala Žbirková

Ačkoliv se snaží Žbirková smrt svého manžela nést statečně, prožívá velice těžké chvilky. "Děkuju vám, držíte mě nad vodou," poděkovala vdova fanouškům.

Smrt Miro Žbirky byla nečekaná, fanoušci ho oplakávají

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky