Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nemocný Miroslav Etzler se brání: Vysvětlil, proč nebyl očkovaný proti covidu

Miroslav Etzler
Miroslav Etzler
Zdroj: Profimedia
Miroslav Etzler

Herec Miroslav Etzler se již několikátým dnem nachází v českolipské nemocnici, kam jej dohnal těžký průběh koronaviru. V důsledku onemocnění se potýká s oboustranným zápalem plic a je na kyslíku. Herec si nyní velmi vyčítá, že se nenechal proti covidu očkovat. Na jeho adresu se přesto snesla lavina kritiky, a to i od jeho bratra Tomáše. Etzler má už všech útoků dost a rozhodl se uvést na pravou míru, jak to vlastně s očkováním bylo. Takzvaným antivaxerem, tedy odmítačem vakcinace, dle svých slov nikdy nebyl!

Nebyl očkovaný, nakazil se koronavirem a teď leží s velkými zdravotními problémy v nemocnici. Herec Miroslav Etzler před pár dny vyděsil své fanoušky, když na sociální síti zveřejnil snímek z nemocničního lůžka, na kterém má na obličeji nasazenou kyslíkovou masku. „Dostal jsem silnou covidovou ataku spojenou s oboustranným zápalem plic. Jsem na kyslíku a další vývoj spíš tuším, než vím. A ano, nebyl jsem očkovaný,” uvedl k fotografii herec na sociální síti. 

Přestože mu v komentářích mnozí přáli brzké uzdravení, našli se i tací, kteří závažnost jeho zdravotního stavu zpochybňovali. Někteří jej dokonce podezřívali z toho, že dostal zaplaceno za to, aby zpropagoval očkování. Jiní se mu pro změnu vysmáli a ve svých reakcích poukazovali na to, že si těžký průběh nemoci, jakožto odpůrce očkování, zaslouží. Herec má však všech útoků plné zuby a rozhodl se uvést věci na pravou míru.

Nikdy jsem nebyl odmítačem očkování!

„Chtěl bych se naposledy ohradit útokům, že jsem za tyto příběhy placený! Že můj stav je herecký výkon. A teď se objevila nová nehoráznost, že jsem snad před nástupem na JiP kouřil. Bránit se nebudu, leč je toho opravdu moc. Nikdy, opakuji nikdy, jsem nebyl odmítačem očkováni. Jen jsem jej velmi hloupě odkládal a to považuji za hrubou špatnou chybu,” napsal Etzler k dalšímu snímku z nemocnice, ze kterého je patrné, že jeho zdravotní stav opravdu není dobrý. 

„Přeji brzké uzdravení. A z těch hnusných keců si nic nedělejte,” dočkal se Etzler podpory od fanoušků. „Lidi jsou zlí. Přeji vám brzké uzdravení. Bude líp!” přidala se další z obdivovatelek herce. Pravdou zůstává, že zprávy o tom, jak nezodpovědný jeho přístup k očkování byl, jsou zřejmě tím posledním, co by teď těžce nemocný herec chtěl číst. 

Tatínku, přijeď!

Na Miroslava Etzlera doma čeká jeho partnerka Helena a také jejich tříletý syn Samuel. A právě ten se nemůže dočkat toho, až svého tatínka zase obejme. Nahrál mu dokonce dojemný vzkaz. „Tatínku, přijeď domů. Já tátu miluju. Přijeď,” říká malý Samuel na záběrech, které pořídila partnerka Etzlera Helena. Je vidět, že se mu velmi stýská. Snad se zdravotní stav Etzlera brzy zlepší natolik, aby mohl konečně opustit nemocnici.

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky