Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Všechno je ukrutně náročné: Miroslav Etzler popsal, jak ho změnil covid

Miroslav Etzler
Miroslav Etzler
Zdroj: Profimedia
Miroslav Etzler

Herec Miroslav Etzler v nemocnici bojuje s komplikacemi, které se u něj rozvinuly poté, co se nakazil koronavirem. Na lůžko je upoután již několik dlouhých dní a stále musí takřka celou dobu nosit kyslíkovou masku. Zdá se ale, že se jeho stav pomalu lepší. Na sociální síti herec popsal, jak s jeho organismem covid-19 zamával. 

Před takřka dvěma týdny informoval herec Miroslav Etzler své fanoušky o tom, že se nakazil koronavirem, který se u něj projevil ve své plné síle. Kvůli silné covidové atace a oboustrannému zápalu plic musel herec ulehnout na nemocniční lůžko. „Jsem na kyslíku a další vývoj spíš tuším, než vím,” oznámil Etzler na sociální síti. Přestože nemá mnoho sil a je vyčerpaný, snaží se na Instagramu své fanoušky pravidelně informovat o tom, jak se jeho zdravotní stav vyvíjí. V prozatím posledním příspěvku uvedl, jak se pomalu snaží vrátit zpátky do života. 

Oholit se trvá hodinu

Covid zanechal na Mirku Etzlerovi vážné následky. Přestože herec leží již několikátým dnem v nemocnici, dělá zatím jen nepatrné pokroky a je stále velmi slabý. „Předně moc děkuji za zprávy, ve kterých mi přejete brzké uzdravení. Moc si toho vážím. Bohužel však pořád nejsem ve fazóně, abych odpovídal všem. Včera jsem se konečně oholil a nejen, že to byla práce téměř na hodinu, ale bez pomoci laskavé sestřičky bych ji nezvládl,” svěřil se svým fanouškům.

„Pomocí chodítka a dalších dvou laskavých sestřiček jsem bez kyslíku urazil svůj první kousek cesty. Všechno je náročné. Ukrutně,” dodal ještě herec, kterému stav konečně umožnil zvednout se z lůžka, i když pro něj bylo chození velmi těžké. 

Absence očkování

Jak herec přiznal, nebyl proti koronaviru očkovaný. Ne však proto, že by vakcínu odmítal, ale kvůli nedbalosti a zbytečnému oddalování vakcinace. A právě tohle si nyní velmi vyčítá. „Nikdy, opakuji nikdy, jsem nebyl odmítačem očkováni. Jen jsem jej velmi hloupě odkládal, a to považuji za hrubou špatnou chybu. Kvůli lékařům, své rodině i blízkým,” ohrazoval se před pár dny Etzler proti útokům, ve kterých mu část lidí vyčítala jeho nezodpovědnost. 

Miroslav Ezler má ve svých fanoušcích obrovskou podporu. Pod každým jeho příspěvek se objevují tisíce vlídných reakcí a přání brzkého uzdravení. Snad se jeho zdravotní stav během několika málo dní zlepší natolik, aby mohl trávit své Vánoce doma s rodinou. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU