Zatímco Agáta Hanychová po rozchodu s Miroslavem Dopitou vystřídala celou řadu milenců, sportovec se usadil a žil ve spokojeném manželství s půvabnou blondýnkou Terezou Halodovou, kterou si vzal v dubnu 2018.

Ačkoliv na sociálních sítích působil vztah manželů Dopitových idylicky a Instagram plnili pravidelně zamilovanými snímky z Bali, ve skutečnosti prý prožili několik krizí.

Když se pak Miroslav a Tereza rozešli ve stejnou dobu jako Hanychová se Soukupem, začalo se spekulovat, zda v tom nemá prsty právě Agáta, ta ale vše popřela a v živém vysílání fanouškům tvrdila, že se s bývalým snoubencem dala dohromady až poté, co měli oba ukončené předchozí vztahy. Přesto ale za rozpadem manželství stála nevěra.

Strašně ji miloval, byla pro něj vším

Původně to vypadalo, že nevěrný měl být Miroslav Dopita, kterému se před lety rozpadl vztah s Agátou Hanychovou právě proto, že vyhledával sex u jiných žen. Tentokrát to ale prý bylo jinak.

"Mirek svou ženu strašně miloval. Byla pro něj vším. Pak jí ale přišel na nevěru. Ona paralelně s ním udržovala další vztah, což před časem prasklo a Mirka to zničilo," prozradil zdroj webu Extra.

Útěchu pak hledal Dopita u Hanychové, se kterou v posledních letech měl velice přátelský vztah. Jiskra mezi nimi ale přeskočila až ve chvíli, kdy byli oba po rozchodu a vzájemně se podporovali. Štěstí staronovému páru navíc přeje i Tereza Dopitová, která vůči manželovi necítí žádnou zášť. "Jsem ráda, že to potvrdili. Hlavně kvůli Kryšpínovi. A osobně mě těší, že je o Mirka postaráno. Lidé jsou dost nepřejícní, tyto reakce se daly čekat. Ale tohle byl dobrý tah z obou stran," vzkázala blondýnka dvojici přes expres.cz. Dopita je nyní šťastný s Agátou, ale jistě se se zradou manželky ještě pořád vyrovnává.

Tereza Dopita přeje svému manželovi Miroslavovi s Agátou hodně štěstí

Související články