Miroslav Donutil platí ve společnosti za kavalíra a noblesního muže, který se snaží být za šviháka v každé situaci. Jenže snaha o dokonalost je náročná, není tedy divu, že je toho na herce až moc.

Naposledy se zapomněl na festivalu ve Varech, který si nenechá každý rok ujít. V roce 2019 ale podcenil tropické teploty, které už několikátý den panovaly a které ho spolu s náročným programem zmohly natolik, že usnul během dne na jedné ze společenských akcí.

Herce zmohlo neskutečné vedro a mnoho povinností

Jednalo se o charitativní akci s názvem Přípitek na dobrou věc, kde seděl u stolu spolu s ostaními hereckými kolegy.

„U stolu s hereckými kolegy a manželkou to po jídle zničehonic zalomil. Najednou mu klesla hlava a on na chvilku usnul,“ prozradil tenkrát očitý svědek deníku Aha!

Teď už to konečně vypadalo, že si herec a vypravěč historek oddychne a bude se věnovat především rodině. Snoubenka jeho syna Martina, herečka a influencerka Sára Affašová, byla totiž těhotná. Šťastný dědeček se na příchod vnoučete velmi těšil, ale bohužel příchod miminka na svět nedopadl dobře a několik hodin před porodem mu přestalo bít srdce.

Brzy se mu bude ženit syn, bere si herečku ze seriálu Ulice

Pro Martina a Sáru nebyla tato ztráta vůbec snadná. Cestovali a snažili se přijít na jiné myšlenky. Při svých toulkách světem se zasnoubili v New Yorku a nyní to vypadá, že brzy přijde den D. Před nedávnem totiž Sára prozradila na Instagramu, že už má vybrané místo i svatební šaty.

Donutil prý synovu snoubenku přijal do rodinu s otevřenou náručí, a když přišli o miminko, byl jim s manželkou zcela nápomocen. I Affašová si podporu rodiny Donutilových nemůže vynachválit. Aby také ne, Miroslav vždy platil za dokonalého gentlemana.