Půvabná tmavovláska se syrskými kořeny Sára Affašová je známá jak z nekonečného seriálu Ulice, tak divadelních prken, kde ji vídají diváci, kteří navštěvují představení Městských divadel pražských. Se synem Miroslava Donutila, který je rovněž velmi úspěšným hercem, začala chodit v roce 2021.

Jejich vztah již od počátku vypadal velmi vážně, a tak nikoho příliš nepřekvapilo, když po roce dvojice oznámila, že se společně těší na prvního potomka. Bohužel tato část jejich příběhu skončila tragicky. V noci ze 17. na 18. prosince loňského roku porodila den před termínem herečka syna bez známek života. Došlo k tomu poté, co přestala cítit pohyby děťátka a vyhledala lékařskou pomoc.

Ze smutného zážitku se Sára Affašová vypsala svým fanouškům na sociální síti a poté i s Martinem Donutilem vyrazili na dlouhou dovolenou do Spojených států, aby přišli na jiné myšlenky a dokázali se s tragédií vyrovnat. Událost pochopitelně zasáhla celou rodinu, mimo jiné také nastávajícího dědečka, který se pro média nechal slyšet, že se na vnuka velmi těšil.

Necelý rok po tragédii se ovšem karta opět obrátila a rodina Donutilových má znovu důvod k úsměvu. Sympatický pár se totiž tajně vzal. Sami se fotografií ještě nepochlubili, sdílnější ale byla hereččina kamarádka Beáta Kaňoková, která momentku z veselky sdílela ve Stories na Instagramu. Sama Sára Affašová přitom zatím s fanoušky sdílela pouze záběry z veselé rozlučky se svobodou, kterou je možné vidět v odkazu výše.

“Bylo to krásné. Za gratulaci moc děkuji,” sdělil stručně pohnutým hlasem Miroslav Donutil redakci Kafe.cz, která jej oslovila s dotazem, jaké jsou jeho první dojmy ze synovy svatby. Dodal, že mají s celou rodinou z novomanželů velkou radost.

Pár se zasnoubil měsíc po tragické události, a to během dovolené v New Yorku. “V listopadu na Times Square přede mnou Martin poklekl,” svěřila se na sociální síti Sára Affašová fanouškům a pochlubila se prstýnkem.

Vůbec poprvé po zásnubách se pár na veřejnosti objevil na předávání cen Český lev. Na první pohled přitom bylo vidět, že mají oči pouze jeden pro druhého. Obrovskou zatěžkávací zkouškou, kterou by nejeden vztah nejspíš neustál, tak očividně prošli na výbornou a nezbývá než jim přát, aby je po tragédii, která je ještě více spojila, čekalo v manželství již jen to dobré.

Související články