Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Miroslav Donutil v obležení milenek: Scénář z Atlasu ptáků by v reálu nechtěl!

Miroslav Donutil s manželkou Zuzanou Donutilovou
Miroslav Donutil s manželkou Zuzanou Donutilovou
Zdroj: Kafe.cz
Miroslav Donutil s manželkou Zuzanou Donutilovou

Miroslav Donutil hraje v novém filmu Atlas ptáků milovníka žen, který své kořisti pojmenovává podle druhů opeřenců. V reálu ale herec žije zcela jiný život a své manželce Zuzaně je věrný už neuvěřitelných 44 let.  

Miroslav Donutil dorazil na filmový festival do Karlových Varů představit svůj nejnovější film Atlas ptáků, kde hraje hlavní roli nepoučitelného stárnoucího seladona.

Snímek se uchází o hlavní ocenění v soutěži a v neděli zaplnili jeho protagonisté červený koberec. Donutil se na premiéru velice těšil a na KVIFF přijel v doprovodu své ženy Zuzany, se kterou je už dlouhých 44 let.

Oproti tomu postava, kterou hraje herec v novém filmu, má do jeho povahy hodně daleko. Hrdina snímku loví ženy jako kořisti a pojmenovává je podle druhů ptáků!

Donutil má jasno, žádné milenky ho nezajímají

Stejně jako ostatní umělci, i Miroslav Donutil pocítil během pandemie výpadky práce. O to více si premiéru snímku Atlas ptáků známý herec užil.

"Samozřejmě, že se na premiéru moc těším, pauza byla dlouhá a lehkou nervozitu také pociťuji," svěřil se webu Aha! Donutil.

Zatímco filmový Ivo své "děvčata na zavolání" častuje přezdívkami jako kukačka, sýkorka, poštolka, vrána nebo červenka, slovo milenka nemá Donutil ve svém slovníku.

Na dotaz, jak by si případnou milenku pojmenoval on sám, odpověděl velice stručně a jasně. "Já bych žádnou nevybíral,"  sdělil s úsměvem Donutil a dodal, že ho žádné jiné ženy mimo manželky nezajímají.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU