Diváci České televize ji mohou znát z pořadu Peče celá země. V první sérii se objevila v porotě této cukrářské soutěže. V další sérii už tvůrci obsadili na její místo Michaelu Landovou.

Odchod bez důvodu

Oblíbená cukrářka přiznala, že je jí líto, že v pokračování populární soutěže už nebyla: „Zcela upřímně vám můžu říct, že já totiž nevím, proč jsem byla odejita, a to mi dodneška Česká televize nevysvětlila,“ prozradila pro Blesk Podcast. I díky své image je Mirka v českém showbyznysu velmi výraznou osobností. To, že patří mezi opravdové celebrity, ukázal i fakt, že na křest její poslední knihy “Famózní! Od babičky“ dorazila řada známých osobností. Mezi nimi byla Jiřina Bohdalová, Chantal Poullain a modelka Andrea Verešová.

Do televize se chce vrátit

„Myslím si, že osvěta, to rozptylování informací o tom, jak dobře péct, jak dobře žít, samozřejmě skrze svoje bříško, že je neskutečně důležitá. Mám filozofii, že jídlo je to první, na co bychom měli myslet. Ne tím, že se přejídáme, ale tím, jak jíme a co jíme, protože to má neskutečný dopad na naši psychiku a na naše tělo. Je to důležité, takže kdykoliv dostanou příležitost se tomuhle tématu do šířky věnovat, tak to budu dělat kdekoliv. Velmi ráda i v televizi.“ Hodila tak rukavici tvůrcům dalších televizních pořadů o vaření.

Související články