Loni na jaře se sympatický pár - mladý herec a jeho partnerka, která pracuje na letišti, zúčastnili natáčení Výměny manželek. Dvojice si podle svých slov přála, aby si krásná Zuzana mohla vyzkoušet péči o více dětí, a to ještě předtím, než si pár pořídí vlastní potomky.

To se jí skutečně splnilo a tak se v rodině kameníka Richarda chopila péče o celkem čtyři děti. Zvládala to více než dobře, a tak si s partnerem Jaromírem Noskem řekli, že založení vlastní rodiny již opravdu nic nebrání.

Rozchod krátce po početí

Ještě v dubnu letošního roku se tak všechno zdálo zalité sluncem. “Intenzivně pracujeme na miminku, ale zatím se to nějak nevyvinulo,” prozradil médiím herec na jaře a doplnil, že po miminku touží nejen on, ale především jeho přítelkyně. Jen o pár měsíců později měl nicméně přijít zlom.

Podle zdroje webu Expres.cz se totiž pár již v létě rozešel. Nešlo by přitom o první ani poslední pár, u kterého intenzivní práce na miminku vyústila nakonec v odcizení a rozchod. Kámen úrazu je ale v tom, že Zuzana Hasalíková má být skutečně v jiném stavu a otcem dítěte je údajně právě její expartner.

Miminko se podle všeho má narodit již brzy - podle již zmíněného zdroje má Zuzana termín porodu stanovený přesně na 24. prosince. Rozchod v takovouto křehkou dobu je přitom velmi nepříjemná záležitost, a tak je zřejmé, že k němu nejspíš vedly skutečně závažné důvody. Ani jeden ze sympatické dvojice se k němu nicméně dosud nevyjádřil.

Do svatby se Noskovi nechtělo

Redakce Expres.cz Míru Noska kontaktovala, jeho odpověď ale do celé situace nevnesla o mnoho více světla. “Asi vím, na co se mě chcete ptát, ale nechci se k tomu vyjadřovat, je mi to nepříjemné. Prosím, nezlobte se,” řekl umělec rozechvělým hlasem.

V květnu, tedy jen měsíc poté, co pár oznámil, že pracuje na miminku, se spolu dvojice objevila v talkshow 7 pádů Honzy Dědka. Právě tam se jich moderátor dotázal, kdy bude svatba. “No to nevím, jak to dopadne! My si o tom dneska asi ještě budeme dlouho povídat,” odpověděl velmi vyhýbavě Míra Nosek, o jehož partnerce se přitom vědělo, že by si veselku přála. Je tak možné, že jejich neshody mohou mít původ právě v těchto rozdílných představách budoucnosti.

Jaromír Nosek a Zuzana Hasalíková se seznámili v divadle. Na jeho divadelní představení se Zuzana přišla spolu se svou kamarádkou. Po skončení hry se rozhodla, že půjde Míru požádat o autogram, on k ní pocítil velké sympatie a brzy tak byla ruka v rukávě. Je to již druhý vážný vztah, který herci nevyšel. V roce 2016 se totiž po pěti letech manželství rozvedl se svou první ženou Ivanou.

Související články