Jaromír Nosek a Zuzana Hasalíková působili jako ideální pár. Hrdličky se dokonce před rokem účastnily pořadu Výměna manželek a následně se objevila informace, že spolu čekají dítě.

Rozchod měl údajně proběhnout před pár týdny poté, co se provalila údajná nevěra a Hasalíková proto následně odešla ze společného bytu.

Zuzana si našla byt nedaleko původního bydlení

Těhotná Zuzana se od Jaromíra Noska neodstěhovala daleko. Budoucí maminka si podle informací Expresu našla podnájem nedaleko původního bytu, nejspíš proto, aby měla otce svého dítěte co nejblíž.

Hypotéka, kterou s hercem dlouhé měsíce splácela, je napsaná pouze na Noska a tudíž Hasalíková o všechny své investice přišla a musela si najít vlastní bydlení. Zatímco Miroslav o rozpadu vztahu odmítá cokoliv prozradit, jeho bývalá partnerka je o něco sdílnější a na sociální sítě přidává nejen fotky s bříškem, ale také různé citáty které naznačují, že je pro ni situace velmi bolestivá. V posledním příspěvku dokonce prozradila pohlaví miminka.

"Ano, je to tak. Svůj vánoční dárek jsme si dovezli z letošní dovolené v Mexiku. I když to bude nová životní etapa a nebude asi jednoduchá, moc se na tebe, čudlíčku, těším a slibuji, že se pokusím být ta nejlepší máma pod sluncem. Vždy tu pro tebe budu, chlapečku můj," napsala Hasalíková, která se pomalu připravuje na roli svobodné matky.

Související články