Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Že by osud? Prázdninová láska Šinkorové pokračuje dál, herečka září štěstím

Daniela Šinkorová
Daniela Šinkorová
Zdroj: Profimedia
Daniela Šinkorová

Oblíbená muzikálová herečka Daniela Šinkorová ukázala, že má srdce na pravém místě. Během dovolené na Sardinii se totiž ujala opuštěné fenky Mimi, které poskytla láskyplný domov. Péče o psí holčičku je sice hodně nákladná, herečka ale vedle nové parťačky vypadá víc než spokojeně. 

Kdyby Daniele Šinkorové někdo před odjezdem na dovolenou řekl, že tam najde novou kamarádku, možná by tomu ani nevěřila. Jenže pak se v restauraci, kam často chodila, potkala s bezprizorní osamocenou fenkou.

Večer žebrala jídlo od hostů

"Přišla vždycky večer, žebrala od hostů z talířů, pak unavená po celém dni bloudění usnula. Majitelé restaurace ji nechali se u nich vyspat, ráno zmizela. Velký problém byl, že milovala mazlení. Okamžitě se otočila na záda a poskytla bříško k drbání," popsala první okamžiky osudového setkání Daniela pro Blesk.

Netrvalo dlouho a známá herečka si všimla, že pejsek má srst plnou blech. "Tak jsem si řekla, že ji zkusím alespoň trochu vylepšit život tím, že ji vykoupu, zbavím blech a koupím jí obojek, který bude veškerý hmyz odpuzovat. A dám jí najíst," doplnila Šinkorová.

Od té chvíle se ale Mimi už od herečky nehnula ani krok, tolik jí byla vděčná za nečekanou laskavost. Daniela se s fenkou tak rychle sžila, že už po pár dnech byly jako dvě nerozlučné přítelkyně. A herečka neváhala kvůli zvířátku sáhnout hluboko do kapsy, bez váhání mu zaplatila povinné očkování, pas nebo operaci ouška.

Najednou tolik radosti a lásky

Podtrženo, sečteno, nový člen rodiny stál herečku opravdu hodně, Daniela ale toho v žádném případě nelituje. Najednou má vedle sebe tvorečka, který jí dává tolik radosti a potěšení. "Odměna za krušné pondělí," napsala například herečka na Instagramu k fotce, na které drží milovanou Mimi. Ta jí totiž dokáže zvednout náladu i ve chvílích, kdy přijde unavená z práce.

Herečka se nedávno pochlubila videem, na kterém fenka odpočívá a září čistotou, protože je čerstvě vykoupaná. "Vypraná Mimi. V rámci sobotního úklidu," připsala Daniela na sociální síti k příspěvku, který zaujal spoustu sledujících.

"Jak si u Vás zvykla? Není jí smutno? Přece jen je tu chladněji, nové prostředí..." zeptala se jedna z fanynek otevřeně. "Myslím, že je totálně happy," odpověděla hned Šinkorová a přidala smějící se smajlík. Tím dala najevo, jak hodně si Mimi sedla s populární herečkou. 

Skvěle si spolu rozumí. Daniela je za nového mazlíčka obrovsky šťastná.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU