Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Miluše Bittnerová vyzrála na poporodní nadváhu, našla opravdu geniální fígl

Miluše Bittnerová
Miluše Bittnerová
Zdroj: Profimedia.cz
Miluše Bittnerová

I když Miluše Bittnerová porodila před dvěma lety, ještě se jí nepodařilo dostat se na původní váhu. Vnadná herečka si z toho ale očividině nic nedělá a kila navíc umí hrdě nosit. Nedávno moderátorka prozradila, proč jí nevadí, že se zatím nevejde do některých kousků oblečení.

Herečka známá ze seriálu Vyprávěj měla vždycky typicky ženskou postavu s bujným dekoltem a oblými křivkami. Navíc se nikdy na veřejnosti nebála ukazovat svoje přednosti. Bez problémů proto vynášela sexy šaty s hlubokými výstřihy.

Nic nebere úplně tragicky

Kromě toho Bittnerovou jen tak něco nerozhodí. I když se rozváděla s prvním manželem, neměla úplně ukázkové těhotenství nebo si zlomila nohu, z každé situace si dokázala udělat legraci a nebrat ji až moc vážně. 

To je možná důvod, proč jí úplně nevadí, že neoplývá ideálními mírami jako modelka. "Mám ještě něco nahoře, ale nestřílím se z toho," připustila pro Expres Miluše na akci u příležitosti představení nové pánské kosmetiky, kterou uváděla.

Chci si hlavně užívat dceru

Bittnerová, která kolem sebe šíří pohodu a dobrou náladu, navíc našla elegantní způsob, jak se nehroutit z dočasné nadváhy. Nakoupila si totiž stejné oblečení v různých velikostech. Zatímco větší modely nosí teď, menší kousky oblékne později, až bude o něco štíhlejší.

"Já si chci hlavně užívat s dcerou než řešit, kde mám jaký špek. Ale jednou si je nechám odstranit," dodala se smíchem Miluška. Dala tak jasně najevo, že na prvním místě je pro ni dvouletá Betynka a spokojená rodina.

Herečka kdysi soutěžila v oblíbeném pořadu StarDance. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky