Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Plastika Milušky Bittnerové: Po porodu se cítila strašně. Se změnou je spokojená

Miluše Bittnerová
Miluše Bittnerová
Zdroj: Profimedia
Miluše Bittnerová

Jak Miluška Bittnerová sama přiznává, po porodu je její tělo pořád v rozkladu a potřebovalo by opravit snad vše, na co si jen vzpomenete. Herečka na to však jde postupně a pokouší se dát do formy cvičením. Podstoupila už ale estetický zákrok, který není pro ženy v jejím věku ničím ojedinělým. 

Dcerce Milušky Bittnerové Betynce budou v září dva roky a teprve teď se podle herečky začíná její tělo pomalu vracet do normálu. Herečka sice poctivě cvičí břicho, aby se její rozestouplé svaly dostaly do původní polohy, ale vzhledem k jejímu věku to nejde tak rychle, jak by si představovala. Rozhodla se tedy pro služby plastického chirurga.

Bittnerová nikdy nepatřila mezi vychrtliny, s jejím vybavením na hrudníku by to asi ani nešlo, ale během těhotenství přibrala úctyhodných dvacet kilogramů, které byly při její malé výšce opravdu znát. Nyní už má těhotenská kila téměř dole, ale ani tak není se svou postavou spokojená.

Po porodu se dávala dlouho dohromady

Celý rok také trvalo, než se dala dohromady jak psychicky, tak hormonálně. Vzhledem k tomu, že si v osmém měsíci poranila nohu, navíc nemohla po porodu začít hned cvičit, jak si představovala. Nakonec se rozhodla, že to vezme z gruntu a nechá si vylepšit prsa i břicho. Když už, tak už!

Herečka je i s malým dítětem zpět v pracovním procesu, nevydržela by totiž jen sedět doma. Kromě toho, že uvádí internetovou talkshow Na kafeečko, se také vrátila na Frekvenci 1, kde má pořad s Janem Krausem. Když nejsou zavřená divadla, hraje i tam.

Nakonec se však rozmyslela a jako první estetický zákrok zvolila něco úplně jiného, než původně avizovala. Nenechala si zmenšit prsa, jak by se mohlo zdát. Její mužští fanoušci tak mohou zůstat v klidu. Česká Marilyn Monroe si totiž nechala operovat horní víčka, aby vypadala mladší.

„Sice mám pocit, že bych po porodu potřebovala totální rekonstrukci od palce u nohou až sem, ale začali jsme právě s očními víčky, což je trochu zdravotní a trochu estetická záležitost. Myslím, že se to podařilo,“ pochvalovala si herečka práci chirurgů pro Blesk TV.

Konzultace s lékařem ji přesvědčila k plastice

Pro tento zákrok se rozhodla po konzultaci s očním lékařem, protože se jí po porodu zhoršil zrak. Na čtení bude dokonce potřebovat brýle. Stěžovala si také, že jí večer slzí oči. Lékař jí řekl, že je to právě i tím, že by její víčka potřebovala operaci.

Doma je tedy začala sledovat a uvědomila si, že doktor má pravdu. Šla se tedy poradit na kliniku. I tam jí řekli, že je to třeba. Nebylo tedy co řešit a herečka se rozhodla zákrok podstoupit.

„Operace byla krátká, rekonvalescence proběhla také dobře, já jsem velmi spokojená a je pravda, že mi oči od té doby neslzí,“ dokončila vyprávění o zákroku Bittnerová.

Ta se přiznala, že několik dní jen ležela s obklady, protože měla napuchlá víčka, a poslouchala audioknihy. Týden tedy byla úplně v klidu, ale pak už se normálně líčila, chodila ven a nikdo se jí na nic neptal, takže to nejspíš nevypadalo nijak strašně.

Nyní už je zase ve formě a všem ženám, kterým slzí oči, tento zákrok vřele doporučuje.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky