Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Miloš Zeman opět pobavil národ: Nejlepší vtipy o skleněné krychli plní internet

Petr Fiala Miloš Zeman
Petr Fiala Miloš Zeman
Zdroj: Profimedia

Miloš Zeman o víkendu jmenoval nového premiéra Petra Fialu. Kvůli nákaze covidem musel být prezident izolován a proto funkci předal ze skleněného boxu, který připomínal akvárium. To je nyní terčem posměchu a vtipy o Zemanovi doslova zaplavily internet.

Nedělní jmenování nového premiéra Petra Fialy proběhlo velmi netradičním způsobem. Vzhledem k tomu, že je prezident pozitivně testovaný na covid, předal vládu z průhledného boxu, aby nemohlo dojít k šíření viru. Podle hygienických pravidel by totiž měl být Zeman v karanténě.

Zdravotní stav hlavy státu je v poslední době často propíraným tématem. Prezident byl po nedávném kolapsu několik týdnů hospitalizovaný a pouhý den po návratu do Lán mu lékaři diagnostikovali koronavirus.

Aby se ale zbytečně neodkládalo předání moci, rozhodli se na Hradě sáhnout po tomto netradičním řešení. Fotky z předávání funkce ihned začaly žít vlastním životem a Češi se opět ukázali, že jim ani v těžkých chvilkách nechybí smysl pro humor.

Ostatně, přesvědčte se sami, vybrali jsme pro vás ty nejlepší vtipy, které se během posledních hodin množí více, než houby po dešti. 

Miloš Zeman jako těžítko

Lidová tvořivost nezná mezí

Prezidentův box lehce připomínal klec pro křečka či akvárium

Je libo zmrzlinku?

Prezident si svou cigaretku tentokrát odpustil

Vtipů ohledně předání vlády rychle přibývá

Miloš Zeman jako český James Bond

Bez komentáře

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky